Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

Wracając do SANSUI 2301 i 2302 - trochę informacji uzupełniających odnośnie sprzętu i okablowania:

Źródłem był odtwarzacz CD Esotric K-07X, podpięty cyfrowym kablem Acoustic Review do przetwornika Norma oraz mały streamer Auralic Aries mini (z lepszym zasilaczem zamiast standardowego) grający również przez tego samego DACa.
Interkonekty - Siltech G7.

Między preampem C-2302 a testowanymi końcówkami był Eat Stream, a dalej głośnikowy Diatone Aramid Hybrid do kolumn YB Evo.

Pozdrawiam
PS. Lepiej od streamingu z małego Ariesa zagrały płyty puszczane z Esoterica - ale małe streamer to wygoda i dobry pomysł na dostęp do bardzo różnych nagrań, poza tym to był stosunkowo tani streamer i zdecydowanie lepiej od niego gra jego większy brat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubert hubert
Nic pilnego, pomyślę. A Ty na jaką końcówkę się się nastawiasz?
Mocno ciągnie mnie do 2301/2301L. Słyszałem i widziałem, więc wiem że mi pasuje . Ale fakt, że nie słyszałem 2103/2105, więc chętnie odsłucham, jak tylko by była okazja
Co by nie mówić, wskaźniki w serii 230x naprawdę robią robotę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, to porównanie będzie bardzo interesujące. Ale któryś z nich musiałby zagrać wyraźnie lepiej - co by to dla kogo znaczyło- niż 230x.
Myślę, że wielu z nas, miłośników muzyki, miłośników sansui, jest również miłośnikami samej formy. Właściwie wszystkie modele sansui przyciągają wzrok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...