Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

Tak wiem bo o ile pamietam sam wstawilem link do fanuc a po 3lub 4  miesiacach obecnosci na ... znikl z portalu natychmiast po ukazaniu sie linku

;) ( nie mam pretesii co do sprawy ) bo w tym czasie kupilem trafo do 607xr i jest ok  ale pomoc  co do tych sytuacji w stosunku do nowych by sie przydala  i oto chodzi :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawcio

Mam do Ciebie gorącą prośbę.

Jak  już musisz pisać i jeżeli już coś napiszesz, to przed wysłaniem:

-weź głęboki oddech,

-policz do 100

- przeczytaj, co napisałeś.

- pomyśl, znowu policz do 100 

- zastanów się, czy chcesz na pewno to wysłać.

W międzyczasie popraw błędy i literówki.

Proszę.

Nie da się tego czytać, co piszesz. Oczy bolą. 

I nie chodzi tutaj o chęć czy niechęć pomocy "nowemu", ale sam cię do Admin zgłoszę jako posty nie spełniające regulaminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawcioo3 napisał:

nielubia mnie tutaj ale taki ??/?? powinien golic jak nic

Polska język-trudna język???

Jeżeli chcesz uczestniczyć na naszym Forum-to proszę o staranniejsze wypowiedzi, zgodnie z regułami języka polskiego. W ten sposób będzie widać szacunek zarówno do innych użytkowników Forum jak i do języka ojczystego.

Tym bardziej, że już Koledzy zwracali Tobie uwagę -i jakoś bez większych rezultatów. Czekałem parę godzin na reakcję (tzn. poprawę) i jakoś nie widać pozytywnych zmian :-(

Piotrek i Marek: czy "trzytysiączka" Yamy też się załapie na dzisiejsze odsłuchy jako źródło?  

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, same rozbieżności. Wyszło, że każdy z nas szuka czegoś innego w odbiorze muzyki. Norma.🙂 Niektórym ze słuchaczy podobała się szczegółowość, rozdzielczość, czy naturalność, innym szerokość sceny i jej głębia, a niektórym rytmika i bas.

Nie udało się uzyskać jednoznacznej odpowiedzi.

Edytowano przez MarekB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jesieni to nas znowu jakieś wirusy dopadną ale wydarzenie niewątpliwie wyjątkowe, warto czekać, jeśli nawet nie będzie dane uczestniczyć to chociaż na wrażenia uczestników.
Tylko jak taki test przeprowadzić w jeden wieczór. Ledwie udało nam się trzy końcówki przesłuchać a i tak był niedosyt. Sansui wciąga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...