Skocz do zawartości

Canton AS 85


Errorek

Recommended Posts

Witam

Mam okazję kupić używany subwoofer Canton AS 85 od znajomego ( życzy sobie za niego 450 zł). Niestety nie mam jak go sprawdzić u siebie w domu gdyż znajomy mieszka w Niemczech. Zakładałem już tutaj temat, w którym pisałem, że szukam subwoofera więc może wstawię tutaj jego fragment : "aktualnie posiadam jakiś subwoofer z VK i jestem z niego całkiem zadowolony co pokazuje, że moje wymagania nie są bardzo wygórowane:) Niestety subwoofer wykitował i potrzebuję nabyć inny. Nastawiam się oczywiście na używany. Będzie używany ze wzmacniaczem Fine arts V2 i Quadral Odin. 50% filmy, 50% muzyka (elektroniczna typu "łubu dubu" i house). " Pomieszczenie ma 22 m^2. Moje pytanie to czy ten subwoofer nada się czy szukać jednak czegoś innego? Na internecie mało jest o nim informacji w języku polskim, za to mnóstwo po niemiecku.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabarytami i mocą wystarczy. Subwoofer nie musi być tej samej marki i serii co kolumny, bo odtwarza bardzo mały wycinek pasma akustycznego.
Cytat

Niestety nie mam jak go sprawdzić u siebie w domu gdyż znajomy mieszka w Niemczech. . Moje pytanie to czy ten subwoofer nada


Skoro to znajomy, to i tak jesteś w komfortowej sytuacji i nie ryzykujesz. Zepsutego chyba Ci nie sprzeda icon_wink.gif?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...