Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Nie jestem audiofilem ale lubię słuchać muzyki która jest "w miarę" dobrej jakości. Moimi pierwszymi słuchawkami były Technics rp-dh 1200 grały dobrze, ale spadały z głowy i ogólnie nie należały do najwygodniejszych - sporo ważą i mocno zaciskają się na głowie, noszę okulary więc po kilku godzinach odczuwałem ból związany z przyciskaniem moich uszu do zausznika okularowego. Niedawno kupiłem Sennheiser Amperior są o wiele wygodniejsze, ale w tym momencie słychać że grają gorzej. Są podłączone do komputera który posiada zwyczajną kartę dźwiękową.

I teraz moje pytanie nr 1. Czy jest taka możliwość, że przez słabej jakości kartę powyższe Technicsy grały lepiej niż Sennheiser czy ogólnie model Amperior nie należy do udanych?

Pytanie nr 2. Czy jeżeli kupię lepszą kartę dźwiękową odczuje różnicę? Czy jednak moje słuchawki są zbyt kiepskie żeby ją zauważyć?
Jeżeli to jest kwestia karty dźwiękowej to jaką polecacie ? - Błagam nie wysyłajcie kart za 4 tysiące, załóżmy że kwota optymalna to 500zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...