Skocz do zawartości

KIno domowe, głośniki do Tv i konsoli, oraz laptopa


sebster79

Recommended Posts

Witajcie !

Jestem nowym użytkownikiem, i borykam się z problemem, chciałbym zakupić sobie kino domowe , zestaw głośników 2.1 ze wzmacniaczem do tv, blueray, komputera, gdyz ogladam filmy online , oraz słuchania muzyki , odstep od tv to 3m salon ma 25 m z kuchnią , jest użadzony nowoczesnie, podłoga drewniana, dziś oglądałem zestawy bose i zrobiły na mnie wrazenie, cena wysoka, chce przeznaczyć 5 tys, za te pieniadze mogę miec bose soundtuch 120 i 220, podoba mi sie subufer bezprzewodowy i mały rozmiar głońików, sprzedawca w Saturnie nie pokazał mi nic lepszego ,odparł ,ze to najlepsza opcja, ja jednak chciałby coś przeczytać od was.
Proszę o jakieś propozycje , może to być sound bar, dziękuje z góry !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
jeśli zależy Ci na dobrym soundbarze, to zdecydowanie namawiam na urządzenia marki Yamaha. Pod względem jakości dźwięku, efektów przestrzennych są to produkty bezkonkurencyjne.
Drugą opcją, bardzo dobrze wyposażoną pod względem funkcjonalności sieciowej jest Sonos.

Natomiast jeśli zależy Ci także na możliwie najlepszej jakości dźwięku, sugerowałbym jednak inne rozwiązanie, zbudowane na bazie klasycznych kolumn. Spójrz np. na amplituner sieciowy Yamaha R-N500 z kolumnami Audio Pro Black Diamond V3 (piękne wykonanie w czarnym lub białym lakierze fortepianowym) oraz dedykowanym subwooferem. Masz także pełną funkcjonalność sieciową oraz bardzo dobre brzmienie.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuje Panu bardzo za odpowiedz, widzę ,ze naprawde posiada Pan duzą wiedzę w temacie sprzętu audio, widziałem kolumny i wzmacniacz w dobrej cenie i naprawdę swietnie wyglądają jednak nie mam miejsca na kolumny, tv wisi na lakierowanej szafie 140 cm w srodku salonu, kolumny musiałbym umiescić po bokach filaru, mam psa i dziecko, wyscigi domowe icon_smile.gif), subufer moge postawić w kącie głosniki muszą być małe, czy Sonos oferuje lepszą jakość dzwięku od bose?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Nie, nie do końca. Bose gra czyściej bardziej detalicznie z kolei Sono to inna barwa dźwięku. Pasmo przesunięte nieco w dół.
W tych pieniądzach i koniecznie małych głośnikach rozważył bym konfigurację :

A. Yamaha RN 500 + Tannoy Revolution XT6
B. Onkyo 8150 + Magnat Quantum 673, i jeszcze zostaje budżet na ewentualnie bezprzewodowy głośnik Bose Soundlink Color lub Mini, żeby mieć dźwięk także w innym pomieszczeniu.

W razie pytań lub wycen zapraszam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...