Skocz do zawartości

Kolumny do 1000zł, pokój 11m


grunge

Recommended Posts

Witam,
chciałbym zmienić kolumny w swoim audio stereo icon_smile.gif
Postaram napisać się temat tak przejrzyście jak tylko to możliwe abym uzyskał odpowiednią pomoc, od Was fachowców icon_smile.gif

1. Wzmacniacz - Marantz PM68, bez przeróbek
2. Źródło dźwięku
Tuner: Marantz ST59
CD: Marantz CD67 mk II SE
W głównej mierze natomiast muzyki słucham z laptopa ( Acer vn7 591g)
3. Kolumny: Tannoy M3
4. Kolumny w chwili obecnej są za mną, myślę w jaki sposób dać je przed siebie.
5. Zdaję sobie sprawę, że przy obecnym ułożeniu pokoju ciężko będzie ze sceną, ze względu na małe odległości pomiędzy samymi kolumnami (ok 1,3m) jak i mną (ok 1,2m)


Czego szukam:

1. Kolumn, i tu rodzi się pytanie - jakich ? Podłogówki mam w tej chwili, natomiast wydaje mi się, że monitory na standach + ustawienie ich obok biurka byłoby lepszym rozwiązaniem? Choć wtedy kolumny byłyby jeszcze bliżej mnie ( od siebie ok 1,5m, ode mnie ok 1m)

2. Budżet: do 1000zł, rzecz jasna jak doradzicie, że warto będę elastyczny, choć chciałbym w tym się zmieścić.

3. Stan: zdecydowanie pewne używki

4. Pokój:

5. Chciałbym aby zakup był na dłuższy okres.

6. Czego słucham: Dosłownie wszystko, natomiast w głównej mierze w kolejności: house, pop, rock, filmowa

7. Czego oczekuję: Generalnie jestem zadowolony z Tannoy'ów natomiast tak jak wspomnialem szukam nowych doświadczeń icon_smile.gif Zdecydowanie lubię miękki wyrazisty bas/kick, wysokie nie wybijające się ponad wszystko, oraz zbilansowaną średnicę


9. Na chwilę obecną zastanawiam się nad:

- Tannoy Mercury M3 - posiadam obecnie, ale jeżeli w tej kwocie nie dostanę nic lepszego, oświećcie mnie - Zostaną ze mną.
- Monitor Audio MR2

Będę wdzięczny za każdą odp.
Pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...