Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy przy doborze glośników 2.0 lub 2.1 do mojego małego <15m² . Przeczytałem troche opinii i recenzji i stwierdziłem, że wybiorę coś od Microlab(solo 6c) lub Modecom (mc-mhf60u), jednak pojawił się problem. Produkty tych firm są trudno dostępne w UK i dlatego chciałbym was zapytać o zamienniki. Nie jestem wymagającym użytkownikiem, jednak chciałbym od czasu do czasu posłuchać muzyki na przyzwoitych głośnikach. W razie konieczności mógłbym dokupić kartę dzwiękową, bo narazie jade na zintegrowanej LINK. Bluetooth byłby mile widziany jednak nie jest konieczny. Z góry dziekuje za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, zdecydowanie pomiedzy tymi dwoma wariantami Microlab(solo 6c) oraz Modecom (mc-mhf60u) to ten pierwszy jest znacznie lepszy. Alternatywa dla nich sa napewno kolumny Edifier R 2600, jednak z tego co widze w UK zupelnie nieosiagalne. Microlab robi calkiem dobre kolumienki do Pc i mysle , ze te 6c by Cie usatysfakcjonowaly. Beda dostepne od 18 grudnia w sklepie "Scan" :

http://www.scan.co.uk/products/microlab-so...-remote-control

Smialo mozesz od nich kupowac, kupilem u nich wiele sprzetu i bylem bardzo zadowolony.

Jednak na Twoim miejscu rozwazylbym zakup wyzszej serii Microlab tj: 8c oraz 9c. Co prawda o 8c malo wiem i ich nie slyszalem , wiec za duzo sie tu nie wypowiem. Tutaj lekko przekroczysz budzet , ale masz dostepne od reki, wieksza moc i do tego wejscie optyczne.

http://www.scan.co.uk/products/microlab-so...h-rms-toslink-c

Co do 9c to co prawda przekraczaja Twoj zalozony budzet , jednak zyskujesz lepszy , pelniejszy dzwiek w stosunku do 6c, oczywiscie maja pilota, wejscie optyczne co w Twoim przypadku jest super rozwiazaniem , gdyz nie musialbys dokupowac karty muzycznej ( laczysz po optyku i dzwiek przetworzy juz wbudowany dac w kolumach). Przy normalnym podlaczeniu ( jack) jakosc raczej z tej integry by nie byla za dobra. Do tego masz bluetooth wiec tak jak chciales. Sprawdz tylko czy wymiary Ci odpowiadaja gdyz sa to dosc duze kolumienki jak na zestaw do PC icon_wink.gif Oczywiscie sa dostepne icon_wink.gif

http://www.scan.co.uk/products/microlab-so...emote-toslink-c

W kwocie do 500 - 600 Pln, raczej nic lepszego nie znajdziesz od tych Microlab 6c i 8c, no chyba ze te Edifiery o ktorych wspomnialem na poczatku postu , ale ich raczej w UK nie dostaniesz.

Przy kwocie okolo 860 Pln (Microlab 9c) mozna sie pokusic o zlozenie zestawu uzywanego tj. wzmacniacz i kolumny, gdzie przy odpowiednim doborze elementow zagralo by to lepiej niz te Microlaby. Ale to trzeba chciec, miec czas, troche wiedzy i szukac w ogloszeniach blisko Twojego zamieszkania (aby sprawdzic czy wszystko dziala jak nalezy) , a nie kazdemu sie chce icon_wink.gif

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...