Skocz do zawartości

Roznice miedzy dwoma modelami CD Pioneer'a:


mordor12

Recommended Posts

Pioneer PD-S802 to następca PD-S801. 802 jest z roku 1993, natomiast 801 z 1992 roku. Różnią się przede wszystkim czytnikiem optycznym-
Czytnik PD-S802 to PEA1179. Czytnik PD-S801 to PEA1030. Oba czytniki niedostępne, więc ewentualna wymiana na nowy będzie niemożliwa, albo prawie niemożliwa (może na eBay'u ktoś akurat zechce sprzedać jakiś zakamuflowany?).
Pozdrawiam, WP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Zdaje sobie sprawe z tego ,ze lasery sa niedostepne, jednak chce zaryzykowac z tego wzgledu , ze wiem jak gra pds 802 i bardzo mi odpowiada z niego dzwiek. Pytanie, czy jest jakas roznica w dzwieku pomiedzy modelem 802 a wlasnie 801 ? Wyglada na to ze bebechy maja bardzo podobne poza innym laserem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedyś, a dokładniej w latach 90. ubiegłego stulecia 802'kę (oddałem ją synowi... Gra do dzisiejszego dnia bez wymiany lasera) Nie słyszałem 801, ale sądzę że brzmienie będzie podobne, choć pewnosci nie mam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Pytanie, czy jest jakas roznica w dzwieku pomiedzy modelem 802 a wlasnie 801 ? .



Jesli chodzi o jakosc dzwieku (brzmienia) to Pd-s 802 = Pd-s 801. Grają doslownie identycznie, nie ma najmniejszych roznic. Wiem , gdyz sluchalem ich obu jednoczesnie icon_wink.gif Swoja droga swietne Cd w cenie do 400 pln, jednak ciezko obecnie o naprawde zadbany egzemplarz. Na allegro wiekszosc odtwarzaczy Pioneer z lat 90 to sam szrot, choc zdarzaja sie czasem perelki;)
Sam obecnie posiadam Pd-s 802 i jestem strasznie zadowolony, choc nie ukrywam , ze jak by pojawil sie jakis Pd-s 901 w rozsadnej cenie to zapewne bym kupil;)

Pozdrawiam...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...