Skocz do zawartości

Zestaw kina domowego do 2000 zł.


kross21

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników.

Jestem tutaj nowy. Chciałbym się was poradzić o wybór o wybór kina domowego do 2000 zł. Może zacznę od pokoju. Pokój ma ok. 30 m2, jest to pokój przejściowy, ma około 6 metrów wysokości. Kino będzie służyć do odsłuchu przede wszystkim
Interesują mnie amplitunery z HDMI, ale może być również z wejściem optycznym, ponieważ chyba nie ma dużej różnicy w jakości dźwięku. Powiedzmy że celowałbym w cenie od 350 do 700zł. Resztę przeznaczyłbym na jakieś kolumny , ale tutaj pojawia się pytanie czy kupić zestaw 5.0 nowych feniksów czy lepiej wybrać jakieś stereo np. tannoy.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przedstawienie zestawu. Poczytałem trochę tematy wstecz, a jest ich na prawdę dużo i oszedłem do wniosku ,że będę raczej celował w używany amplituner. Najbardziej spodobał mi harman kardon avr 255/260, jest na prawdę piękny.
Kolumny serii 4 muszą być jednak sporo gorsze od serii 6, więc raczej bym je zdyskwalifikował.
Co sądzicie o STX-200n? Czytałem że najgorsze nie są , ale przedstawie może jeszcze pare propozycji:
Jamos s626
JBL es90
Pearl 20 front
STX 200.



Tak będzie wyglądać rozmieszcznie głośników.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...