Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo do Jamo s606


owerpl

Recommended Posts

Witam wszystkich icon_smile.gif

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w dobraniu odpowiedniego wzmacniacza stereo do kolumn Jamo s606 hcs3.
Obecnie zestaw głośników działa razem z Amplitunerem Yamaha RX-V379 w 36m pokoju.
Głośniki ustawione są w formie trójkąta równoramiennego wraz ze słuchaczem

Jeżeli chodzi o Kino Domowe i PS4 to obecna jakość dzwięku i jego poziom mi odpowiada,
chociaż brakuje mu basu (zapewne wina amplitunera który nie napędzi odpowiednio kolumn)

Dochodzimy do kwestii muzyki i stereo.
Niestety z pewnych względów byłem zmuszony stać się posiadaczem w/w zestawu - jestem zmuszony ponieść konsekwencje wyboru icon_smile.gif

Nie chcę się wdawać w opis jak brzmi stereo z w/w zestawu bo większość osób tu czynnie działających z pewnością może sobie to wyobrazić icon_smile.gif
Obecnie najbardziej brakuje przestrzeni, selektywności oraz dobrze zarysowanego basu.

Jako źródło muzyki służy mi obecnie ipad podpięty przez rca mini jack a na nim TIDAL HiFi.
Docelowo planuję zamianę ipada na raspberry pi + DAC jako źródło do Tidala.

Z uzyskanej do tej pory wiedzy wiem że możliwe jest podpięcie poprzez preout wzmacniacza do amplitunera ale należy dobrać najlepiej wzmacniacz zintegrowany.

Koledzy i koleżanki - pomóżcie proszę jak do 1000 zł wybrać wzmacniacz STEREO (może być używany) który będzie cieszył brzmieniem.
Zaznaczam że nie sprzedam Jamo s606.

Słucham głównie muzyki rano i wieczorem - dość cicho - więc zestaw powinien zagrać subtelnie i nastrojowo lecz zaznaczając swą obecność poprzez dolne rejestry icon_smile.gif

Muzyka: nowoczesna elektronika / ambient / indie rock / indie pop

Z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...