Skocz do zawartości

sprzet dla amatorow na lata - 15mk salonik


Matifcb

Recommended Posts

Witam !

Nastał ten dzień, kiedy namówiłem dziewczynę na nowe audio do naszego salonu. Temat jest o tyle trudny ponieważ kompletnie nie wiem nic o audio zestawach. Zanim pochodzę po sklepach chciałbym dzięki wam nastawić się w ogole jaka my mamy opcje wyborów.

Po pierwsze: nie mam pojęcia jaka jest różnicą miedzy zestawem stereo a kinem domowym czy samymi kolumnami - co dla nas będzie najważniejsze.

Chciałbym scharakteryzować nas i o dopasowanie za czym powinniśmy się rozglądnąć.

Używam teraz podłączonych Logitechow X530 jak widać na zdjęciu. Sa one podłączone przez mini jacka do tv. Nowy strzep chciałbym w granicy 3-3,5k PLN. Zawsze wole dać trochę więcej jeśli się opłaci dla amatorów jakimi jesteśmy oboje.

Oglądamy bardzo często seriale i filmy przez komputer w dużej rozdzielczości. Zdarza się oglądać coś w tv w weekend tvn turbo czy meczyki jakieś na canal+. Ap ropo muzyki będzie ona puszczana ale tak hmm 20-30% czasu do 70-80% oglądania we dwoje filmów i tv.

W weekend na domówce albo przy okazji sprzątania przez dziewczynę nieogaru jaki w salonie zostawiam icon_sad.gif

Nie mam pojęcia co robią amplitunery i czy ja potrzebuje takie coś u siebie. Na zdjęciu widać ze salon jest dość mało okolo 3m x 5m nie licząc aneksu.

Na pewno to co kupie będzie służyło mi wiele lat i nie zmienię tego szybko. Możliwe nawet ze za 2-3 lata będę używać tego w innym mieszkaniu.




Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...