Skocz do zawartości

porada słuchawki


Recommended Posts

Witam ,jest to pierwszy mój post na Waszym forum także do rzeczy.
Chcę zakupic sobie w koncu nowe słuchawki gdyż moje Technicsy już są trochę wysłużone. I tak napewno nausze to już poistanowiłem gdyz takie miałem i są wygodne. Z przewodowych myslałem o Marshallach Major, fajny wygląd jak graja nie wiem. Pioneer SE M-531, dobra cena, bardzo niskie pasmo dolne więc bas bedzie OK. Denon AH D-510R. Sennheiser HD 65. Z bezprzewodowych myślałem o tańszych typu Sony MDR RF 810R. Proszę o poradę bądź wypowiedź użytkowników którzy mieli/mają bądź odsłuchiwali w/w modele które wybrać. Parametrami i ceną przemawiają do mnie Pioneery choć bez kabla też były by fajne. Z góry dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jakiś czas temu też poszukiwałem słuchawek nausznych i tak jak Ty niewiedziałem w czym wybierać.
Wybór padł na słuchawki KLIPSCH REFERENCE ONE. Jest to starszy model tego producenta i można je kupić w niższej cenie
niż na początku jak się pojawiły na rynku. Ja za swoje dałem 390 zł i nie żałuję ani jednej wydanej na nie złotówki.
Pasmo przenoszenia i dynamika są na najwyższym poziomie. Nisko schodzący bas zadowoli większość słuchaczy.
Polecam właśnie je.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze słuchawkami bezprzewodowymi jest zwykle tak że jeśli mają transmisje dźwięku FM to jego jakość wiele pozostawia do życzenia. Lepiej jest zwykle z transmisja cyfrową . Słuchawki BT można podłączyć do urządzeń które mają możliwość transmisji bluetooth. Zazwyczaj słuchawki przewodowe grają znacznie lepiej. Szczególnie przy podobnej cenie. W domu Chwalę sobie niedrogie słuchawki przewodowe Superlux HD681 EVO Mk II . Sporym zaskoczeniem dla mnie jeśli chodzi o słuchawki bezprzewodowe są Blaupunkt Comfort 112 Wireless. Dość podobne zewnętrznie do wspomnianych KLIPSCH REFERENCE ONE. Niestety trudno będzie je obecnie nabyć. Są to słuchawki z transmisją cyfrową z możliwością podłączenia nadajnika na drodze analogowej lub jako karta dźwiękowa pod port USB. Słuchawki z dobrze podkreślonymi skrajami pasma o dźwięku na poziomie słuchawek przewodowych w swojej cenie . Słuchawki te przez swą budową są również adresowane do tych którzy będą je używać również poza domem. Są sprzedawane z dość płaskim etui w którym mieszczą się wraz swoim wyposażeniem. Są one otyle specyficzne że ich nadajnik posiada wbudowany akumulator który można naładować z dowolnego portu USB. Jednak same słuchawki są na 2 baterie R3. Można w ich miejscu umieścić akumulatorki o takim rozmiarze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość użytkowników tych Pioneerów jest z nich zadowolonych i pewnie będziesz z nich również zadowolony.
Napisałeś że mają duże nauszniki icon_smile.gif. Te pierwsze o których ja wspomniałem mają dopiero duże nauszniki icon_biggrin.gif . Dlatego napisałem że nadają się do słuchania w domu. One również mają wykonturowane brzmienie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...