Skocz do zawartości

Spotify Connect - problem w odtwarzaczach sieciowych


radeck

Recommended Posts

Szanowni Koledzy,

Nie jestem pewien czy powinienem umieścić niniejszy temat w tym dziale, ale uznałem, że skoro (w jakiejś części) dotyczy sprzętu hi-fi i nie mogłem znaleźć bardziej odpowiedniego działu - wyląduje właśnie tutaj icon_smile.gif Jeśli Moderator uzna, że jest dla niego lepsze miejsce proszę o przeniesienie.

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem odtwarzacza sieciowego Denon DNP-730AE. Jest on zgodny z usługą Spotify Connect, czyli z grubsza rzecz biorąc odtwarzacz sieciowy, poprzez wbudowaną aplikację odtwarza muzykę strumieniowaną przez serwis Spotify. O ile sam pomysł jest bardzo sympatyczny, o tyle... całość nie działa jak powinna.

Mianowicie, odtwarzana w ten sposób muzyka zacina się co sekundę i całkowicie uniemożliwia słuchanie. Aby było ciekawiej, dzieje się tak zazwyczaj po godzinie 14 i w dni weekendowe. Do godziny 14 od poniedziałku do piątku muzyka gra bez żadnych zakłóceń. Aby było jeszcze ciekawiej, korzystając z tej samej sieci Wifi, w tym samym czasie gdy na odtwarzaczu sieciowym słuchanie jest niemożliwe, Spotify działa bezproblemowo na systemie Windows oraz na smartfonach z systemem Android.

Jestem po dość ciężkiej przeprawie przez fora, w tym forum samego Spotify i jak się okazuje mnóstwo użytkowników spotyka się z tym problemem.

Być może ktoś z tego forum również jest nieszczęśliwym użytkownikiem Spotify Connect i uporał się z problemem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_eek.gif
Cytat

Jeśli "mnóstwo użytkowników spotyka się z tym problemem", to znaczy że wina leży po stronie Spotify, nie po stronie sprzętu. Jeśli po kablu problem nie znika, to spokojnie możesz wykluczyć typowe przyczyny typu kiepski sygnał wifi, czy jakieś zakłócenia.



Doszedłem do takich samych wniosków. pozostaje mi zatem czekać. Korzystając z okazji mam jeszcze prośbę - jeśli znalazłby się ktoś kto korzysta z Denona DNP-730AE prosiłbym o wiadomość prywatną, chciałem zamienić słowo bo mam pewne obiekcje co do jego działania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...