Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tom1723

Samsung AV-R720?

Recommended Posts

Witam chciałbym zapytac o ten właśnie amplituner. Czy jest to warty polecenia sprzęt? I czy lepszy od Sony STR-DG710? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Takteż myślałem. Ładnie wygląda i cena dośc przystępna mimo ciekawych danych technicznych. Ale jednak zdecyduje się chyba na tego Sony:) Pozdrawiam icon_smile.gif

No w sumie to ciągle się zastanawiam. Najciekawszy wydaje mi się ten soniacz. Gdzieś wyczytałem, że ampli yamahy sa dobre do kina domowego, lecz do słuchania muzyki sa już gorsze. Właściwie to zastanawiam się nad trzema amplitunerami: Sony STR-DG710, Jakiś Pioneer (cenowy odpowiednik Sony) oraz wymieniona przez Ciebie Yamaha. Jak narazie wygrywa Sony. icon_smile.gif

Ogólnie ampli kd nie są za dobre w stereo,ale to nie dotyczy tylko Yamahy.A model RX-V661 jest nieporównywalnie lepszy od STR-DG710 pod każdym względem.

Miałem na myśli Yamahę RX-V461. 661 jest dla mnie niestety za drogi. Czy uważasz, że 461 jest lepsza od DG710? Jeśli tak to byłbym wdzięczny, gdybyś napisał co jest w niej lepsze? Bo ja nie jestem znawcą sprzętów. To będzie mój drugi ampli w życiu:) Z góry dziękuję.

Yamaha w kinie jest bardzo ceniona o wiele bardziej niż Sony.Model RX-V461,też nie jest wyjątkiem i nieustępuje w tej dziedzinie.W stereo nie słuchałem.

Cytat

Żeby mch grał dobrze w stereo to nie ten budżet. Ale za 1200 zł można już kupić AVR147. Zagra lepiej od innych w swojej cenie.

Amplitunery HK są ogólnie dobre w stereo,ale RX-V661 też do ułomków nienależy.

Właściwie to bardziej mi jakoś podchodzi Yamaha choc H/K jest bardzo ładny. Jednakże Yamaha ma chyba więcej ciekawych opcji jak np. YPAO. Strasznie trudny wybór bo nawet już myślę o zakupie tej Yamahy na raty. No ale czy różnica będzie znacząca w porównaniu z RX V461?

Zależy mi na stereo, ale nie jestem audiofilem. Mam kolumny STX, które nie są audiofilskiej jakości icon_smile.gif więc myślę, że jednak RX V461 lub STR-DG710. Na pewno będzie ogromna różnica w porównaniu do Technicsa, którego obecnie poosiadam icon_smile.gif

Wiem, że te kolumny nie są najlepsze ale jak narazie podoba mi sie jak grają. Jest to mode: STX A 170. A ampli to Technics SA-EX300.

No właśnie też tak myślałem icon_smile.gif Powrócę jeszcze do mojego poprzedniego pytania odnośnie Sony STR-DG710 i Yamahy RX V461. Otóż który z nich jest lepszy? Który byś wybrał?

No cóż. Wielkie dzięki za pomoc. Teraz sytuacja jest juz bardzo klarowna icon_smile.gif W najbliższym czasie pójdę do sklepu i posłucham sobie tych dwóch modeli. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować