Skocz do zawartości

pomoc w wyborze wzmacniacza


pit123

Recommended Posts

Witam
Poszukuję wzmacniacza stereo i prosiłbym o pomoc doświadczonych forumowiczów.
Mój bużdzet to: 800zł, pokój ok 17m2, muzyka to głownie blues, rock, lekki jazz, chillout; a konkretniej to; mark knopfler, nalepa, soyka, jopek, deep purple, pink floyd, sbb, ella fitzgerald, hancock itp, itd.
Moje kolumny to MA BR1, ewentualnie póżniejsza zamiana na Usher albo MA BR2.
Obecnie słucham z mini wieży denona DM38 + w/w kolumny.
Od nowego wzmaka chciałbym uzyskać , przestrzenność, głębię, nie za ostre wysokie tony, dobrą średnicę, wokale na przód, niskie tony nie muszą być bardzo niskie.
Od parunastu dni przeszukuję internet i po opiniach wybrałem:
Nad c320, bee, 315; Rotel Ra 840bx3, Marantz PM78/8000
do tego poszukuję też CD, tylko chcaiłbym żeby było wejście na usb i możliwość odsłuchiwania wave, a jeśli nie to chociaż mp3, względnie jakby ktoś napisał jak można podłaczyć usb lub dysk twardy do odtwarzacza CD. O odtwarzczu myślałem o Denon 710ae.
Jak myślicie który z w/w wzmaków i ewentualnie ten odtwarzacz by się dobrze zgrywały razem z moimi kolumnami, biorąc pod uwagę to co wcześniej opisałem o dźwięku.
Do tej pory słuchałem CA azur 500a + CD denon i jak dla mnie zbyt ostro na wysokich tonach.
Pozdrawiam
pit123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Za trudne moje pytanie , czy wzmaki brzmieniowo za bardzo rozstrzelone i ciężko pomóc ?
A może to kwestia świąt.
Do opisu dźwięku chciałbym dodać jeszcze, że chciałbym w wymarzonym wzmaku usłyszeć separację instrumentów, szczegółowość.
Oprócz tamtych wymienionych zacząłem się zastanawiać nad Onkyo a 8850.
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...