Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze CD używany do 1000 zł


LukaszB

Recommended Posts

Witam

Chciałem prosić o pomoc w wyborze CD , używany do 1000 zł

Mam do wyboru:
H/K HD 980
Marantz CD6005
Cambridge Audio azur 351c

Posiadam amplituner 5.1 H/k avr 270 + glosniki 5.1 hkts 35bq + kolumny Klipsch r 26f ustawione jako 2 strefa do stereo.

Wiem, ze ten amplituner średnio do muzy ale nic nie poradzę juz taki mam:)

Dzieki i pozdrawiam
Łukasz Baron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś właściwie nic, co pozwoliłoby nam pomóc Ci.
Nic o pokoju, jego wielkości, akustyce, ustawieniu kolumn i miejscu gdzie siedzisz.
Nie wiemy jakiej muzyki słuchasz ani jaką barwę, temperaturę, jasność, soczystość czy równowagę tonalną preferujesz.
Zapytam też dlaczego przed zakupem amplitunera nie zapytałeś na forum, czy będzie dobry.
Kolumny Klipsch, też nie grzeszą wyrafinowaniem. Bez względu na to jaki rodzaj dźwięku lubisz.
A czemu masz do wyboru tylko te CDki?

Jak widzisz pytań jest sporo, ale bez próby odpowiedzi na nie możesz wybrać odtwarzacz teoretycznie najlepszy a praktycznie najmniej odpowiedni.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świat icon_smile.gif


Ok. Pokój 20m2, jedena ściana z 2m wejściem do kuchni( bez drzwi) sprzęt tj. Kolumny klipsch, tv, amplituner ustawiony w rogu pokoju, kanapa ustawiona po skosie w drugim rogu pokoju. Za plecami satelity, po prawej od kanapy Subek.

Kupowałem ten sprzęt z myślą o kinie domowym. Pózniej właściwie całkiem nie dawno dokupiłem kolumny Klipscha.
Można powiedzieć ze w 60% używam sprzętu do kina, 40 do muzy.

Muza to głownie Rap, hip-hop, soul,
Ale lubię słuchać także Norah Jones

Nie upieram sie na tych 3 modelach. Ktoś mi je polecił i chciałbym sprawdzić czy faktycznie sa ok.

Dostałem jeszcze propozycje kupna Denon dcd 1500 ae

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...