Skocz do zawartości

Ocena zestawu


michalatw

Recommended Posts

Budżet do 3500 -3600 zł, na amplituner + kolumny wszystko ma być nowe. Zdecydowałem się wstępnie na Yamaha R-N 500 + Indiana Line nota 550 z tego co wyczytałem dość popularny zestaw. I teraz mam wątpliwości może warto ten amplituner sieciowy zamienić na Yamaha R-S 700(gdzieś na forum znalazłem że ktoś się skarżył na brak basu?) ? Czy ogólnie mozna ułozyc lepsze zestawienie w tej kwocie ? Co do brzmienia ciężko mi cokolwiek napisać czego oczekuje, ponieważ styczność to ja miałem conajwyżej z głośnikami 2.1 do komputera. Raczej ciepłe brzmienie, słucham trochę trance, rap, pop czasami rock (linkin park, placebo). Pokoj 13m2.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia odsluchowego oraz Twoje preferencje, połączenie amplitunera Yamaha R-N500 z kolumnami Indiana Line Nota 550 jest jak najbardziej odpowiednie. Nie ma sensu zamieniać R-N500 na R-S700, to tylko trochę lepszy amplituner, a tracisz pełną funkcjonalniść sieciową. Myślę, że w Twoim salonie w takim zestawie basu Ci nie zabraknie.
Natomiast jeśli chcesz uzyskać możliwie najlepszą jakość dźwięku w danym budżecie, sens ma przemyślenie zakupu klasycznego, dobrego wzmacniacza stereo. Spójrz na np. Nad C326 BEE (http://q21.pl/nad-c326-bee.html), ewentualnie Marantz PM5005 (http://q21.pl/marantz-pm-5005.html). W takich konfiguracjach system zagra lepiej.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla klubowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...