Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz3k

Dylemat nad zestawem

Recommended Posts

Witam
Poszukuje zestawu do naglosnienia salonu(okolo 20m2). Troche poczytalem poszukalem ale juz mam spory metlik w glowie .Jako ze jestem dosc zielony w tym temacie prosze o pomoc. Budzet okolo 3500zl. Kolumny podlogowe niestety odpadaja.

Troche poszukalem i na poczatku wpadlo mi w oko AVR-161 + HKTS30
Jednak pozniej zobaczylem glosnicznki Q Acoustics. Wychodza poza budzet ale zaczal bym od Subwoofer`a 2070 + 2x2010 + centralny 2000C.

Czy ktos moze doradzic ktory zestaw bedzie sie spisywal lepiej?
Czy AVR-161 to dobry wybor? W rzucil mi sie Pioneer VSX-S510, Yamaha RX-S600
Zalezy mi na DLNA/FLAC/Ethernet/BT.

Uzywany bedzie do filmu/muzyki 60/40.

Pozdrawiam

Witaj,
zacznę od kolumn, zawsze jest problem z uzyskaniem dobrej jakości dźwięku stereo i małych gabarytowo kolumn. Na pewno rozwiązanie na Q Acoustics jest bardzo dobre, można także alternatywnie pomyśleć nad Wharfedale serią Diamond.
W kwestii amplitunera wybór amplitunera Harman Kardon jest także optymalny, spójrz tylko na najnowszy model z dopiskiem S. Jako alternatywa warto spojrzeć na Yamaha RX-V479 (http://q21.pl/yamaha-rx-v479.html) oraz trochę droższy, ale wyraźnie lepszy Onkyo TX-545 (http://q21.pl/onkyo-tx-nr545.html).

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla klubowicza oczywiście służę pomocą

Witaj,

Te HKTS odpuść na starcie. Zwłaszcza z nowymi amplitunerami Harmana.
Wybór QAcoustic to dużo lepsze rozwiązanie i zdecydowanie powinieneś iść w tą stronę.

Co do amplitunera cena/jakość prym wiedzie obecnie Yamaha 479 i uważam go za dobrą opcję.

W razie pytań zapraszam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować