Skocz do zawartości

Pomoc w doborze Soundbar'a


deyath

Recommended Posts

vWitam wszystkich
Zrobilem sobie nowy pokoj i kupilem sobie tv marki LG LED 32LF5610. ten tv ma 2 wejscia hdmi to odrazu podpiąłem pc'ta oraz xboxa ale po dluzszym uzywaniu tego sprzetu stwierdziłem ze dzwiek mnie nie zadawala w 100% i postanowilem kupic jakis dobry soundbar i tu zaczyna sie problem bo kompletnie sie nie znam sie na sprzecie audio wiec chcialbym sie was zapytac jaki soundbar polecacie limit cennowy +/- 1000 zl , dodam ze mam maly pokoj (ok 5m x 4m)
Czekam na propozycje, pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale moze za ta cenne da sie kupic jakies glosniki 5.1 no i czy za ta cene ten lg jest warty grzechu icon_smile.gif?


Raczej kiepskie, do tego potrzeba jakiś amplituner kinowy chociaż za te 1200-1500zł. Bo kolumny same nie grająicon_wink.gif
Sondbar to raczej tylko lepsza opcja dla głośnikõw tv, czy jakiejś podpiętej pod tv minieieży za 300zł, niż sposób na słuchanie muzyki w sporym pokoju, czy zastępstwo dla kina domowgo. Różne produkty- różne przeznaczenie icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG ma bezprzewodowy subwoofer , oznacza że trzeba go tylko podłączyć przewodem do zasilania z sieci. Dzięki temu łatwiej go umieścić bez podłączania przewodu sygnałowego.
Do tego sam soundbar jest bardzo niski. Zwykle nie sprzyja to jakości dźwięku, jednak nadaje mu to bardzo trakcyjny wygląd.
Sony HT-GT1 to zupełnie inna inny układ. Cała elektronika znajduje się w obudowie subwoofera. Do tego subwoofera podłączamy głośniki do umieszczenia przy telewizorze tak jak podłącza się głośniki pasywne do wzmacniacza. Te głośniki są z kolei dość wysokie. Do tego HT-GT1 świeci icon_smile.gif.
Czasem subwoofery zestawu z sądbarem są pasywne i podłącza się je przewodem do elektroniki w samym soundbarze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...