Skocz do zawartości

Dylemat nad następcą Denona 1509


Kovalio

Recommended Posts

Witam,
Poszukuję następcy mojego Denona 1509. To co mnie w nim wkurza to brak odtwarzania dźwięku z HDMI - przepuszcza tylko dalej obraz.

Potrzebuję kilka złącz HDMI abym mógł odtwarzać z nich dźwięk i przesyłać dalej obraz do TV - PlayStation3, PlayStation4, PC, dekoder UPC oraz okazjonalnie laptop

Chciałbym aby można wyło oglądać telewizję kablową bez włączania amplitunera (pass trough?) oraz słuchanie muzyki ze Spotify (głównie z Androida z LG G4 ale mam również iPhona 5).

Głośniki które będą podłączone to Wharfedale CR40.

Cena to najlepiej poniżej 2tys.
Z ciekawych amplitunerów znalazłem YAMAHA RX-V479 oraz ewentualnie Denon AVR-X520BT
.

Co innego godnego uwagi byście polecili?
Yamahę udało mi się znaleźć u sprawdzonego sprzedawcy za 1547zł - http://allegro.pl/yamaha-htr-4068-rx-v479-...5867663965.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
a może warto spojrzeć na Denon AVR-X1200W lub Onkyo TX-NR545. To dwa bardzo bogato wyposażone amplitunery, które poza wyraźnie lepszą jakością dźwięku, oferują praktycznie pełne wyposażenie.
Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla klubowicza oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,
a może warto spojrzeć na Denon AVR-X1200W lub Onkyo TX-NR545. To dwa bardzo bogato wyposażone amplitunery, które poza wyraźnie lepszą jakością dźwięku, oferują praktycznie pełne wyposażenie.
Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla klubowicza oczywiście służę pomocą.



A jak z dopasowaniem głośników? Z tego co wiem każda marka gra inaczej - która była by najodpowiedniejsza do moich głośników Wharfedale CR40??
Słucham prawie każdego rodzaju muzyki może poza jakimiś elektronicznymi dziwadłami typu ostre techno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...