Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Perkoz_1

Archiwalia "Audio"z lat 1996 - 2000 !!!! Odnalazłem !!!

Recommended Posts

Witam.
Jeszcze mnie tutaj nie było. Ale święto wydania 150 numeru skłoniło mnie do zastanowienia się kiedy, kto i w jakich okolicznościach pozbawił mnie w domu moich archiwalnych roczników "Audio". A jako, że kontakt z nimi straciłem ok.8 lat temu po przeprowadzce z Malborka do Lublina to moje myślenie było krótkie, czyli doszedłem do wniosku, że goodbye. Jednak jak złapię bakcyla to siedzi to we mnie jak diabli. Następnego dnia ruszyłem na przewalanie mojej przepastnej piwnicy ogromniastego strychu. I ZNALAZŁEM !!! Pełne roczniki 1998 i 1999, oraz kilkanaście numerów z lat 1996, 1997 oraz 2000. Mało tego, znalazłem te same roczniki konkurencyjnego pisma, czyli "HiFi i Muzyka". Ale mam teraz wspominek i czytania.
Swoją drogą to dla zainteresowanych mogę poszperać w tych rocznikach jak kogoś interesują jakieś testy, artykuły czy opisy dotyczące konkretnego sprzętu. W pracy mam ksero a może w przyszłym tygodniu kupię jakiś tani skaner to zawsze po koleżeńsku postaram się je udostępnić. Wiem, że dużo klocków z tamtych lat stoi po domach to może i kogoś to zainteresuje.
Jeżeli admin stwierdzi, że mój temat jest nie w tym miejscu gdzie powinien to proszę o wybaczenie ale za chińskiego luda nie wiedziałem gdzie to wsadzić. W ogłoszeniach nie bo przecież ja nie chcę ani zarabiać ani się zamieniać.

Ja niestety kiedyś w szale porządków pozbyłem sie swoich gazet.Z niektórych wyrwałem tylko co ciekawsze testy.A miałem prawie komplet między innymi nieistniejącego już Magazynu Hi FI .To były czasy zdobycie kolejnego numeru to był prawie cud.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować