Skocz do zawartości

Archiwalia "Audio"z lat 1996 - 2000 !!!! Odnalazłem !!!


Perkoz_1

Recommended Posts

Witam.
Jeszcze mnie tutaj nie było. Ale święto wydania 150 numeru skłoniło mnie do zastanowienia się kiedy, kto i w jakich okolicznościach pozbawił mnie w domu moich archiwalnych roczników "Audio". A jako, że kontakt z nimi straciłem ok.8 lat temu po przeprowadzce z Malborka do Lublina to moje myślenie było krótkie, czyli doszedłem do wniosku, że goodbye. Jednak jak złapię bakcyla to siedzi to we mnie jak diabli. Następnego dnia ruszyłem na przewalanie mojej przepastnej piwnicy ogromniastego strychu. I ZNALAZŁEM !!! Pełne roczniki 1998 i 1999, oraz kilkanaście numerów z lat 1996, 1997 oraz 2000. Mało tego, znalazłem te same roczniki konkurencyjnego pisma, czyli "HiFi i Muzyka". Ale mam teraz wspominek i czytania.
Swoją drogą to dla zainteresowanych mogę poszperać w tych rocznikach jak kogoś interesują jakieś testy, artykuły czy opisy dotyczące konkretnego sprzętu. W pracy mam ksero a może w przyszłym tygodniu kupię jakiś tani skaner to zawsze po koleżeńsku postaram się je udostępnić. Wiem, że dużo klocków z tamtych lat stoi po domach to może i kogoś to zainteresuje.
Jeżeli admin stwierdzi, że mój temat jest nie w tym miejscu gdzie powinien to proszę o wybaczenie ale za chińskiego luda nie wiedziałem gdzie to wsadzić. W ogłoszeniach nie bo przecież ja nie chcę ani zarabiać ani się zamieniać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...