Skocz do zawartości

Porada z kolumnami


Bamber

Recommended Posts

Witam, miałem aktualnie kilka lat B&W 601, napędzał mi je ampli Onkyo TX 575. Słucham i muzy i czasami 5.1 idzie, jest też w zestawie subwoofer TANNOY M10. Teraz pytanie do Was, jakie kolumny polecili byś cie do 700zł. Myślałem np o Kodach 707 ale chyba jednak pójdę w używki. Pokój ok 20m/kw. Proszę o propozycje, nie ma znaczenia czy to podstawka czy podłogowa. Z góry dziękuję za propozycje i pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak lakonicznym opisie potrzeb założyciela wątku rada jakie kolumny będą dobre wydaje się wyciągnięta z kapelusza albo wyssana z palca.
Za mało danych by można rzetelnie na takie pytanie odpowiedzieć.
Poza tym B&W to naprawdę niezłe kolumny, więc tym bardziej się dziwię pewności z jaką daje rady S4Home icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Odpuść sobie te Paradigmy!

Właściciel zrobił dziwną rzecz wymieniając tylko jeden głośnik wysokotonowy - w dodatku na zupełnie inny (firmy TAGA).
Jak już to musiał zrobić (zamiast starać się go naprawić), to trzeba było wymienić oba głośniki wysokotonowe!

To tak, jakbyś po lewej stronie miał w samochodzie opony letnie, a po prawej zimowe icon_sad.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odpuść sobie te Paradigmy!

Właściciel zrobił dziwną rzecz wymieniając tylko jeden głośnik wysokotonowy - w dodatku na zupełnie inny (firmy TAGA).
Jak już to musiał zrobić (zamiast starać się go naprawić), to trzeba było wymienić oba głośniki wysokotonowe!

To tak, jakbyś po lewej stronie miał w samochodzie opony letnie, a po prawej zimowe icon_sad.gif

Pozdrawiam



A co kolego na to powiesz 350 z wysyłka?

HECO Astron 500
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...