Skocz do zawartości

JBL ES100/ESC25/ES30 czym napędzić?


Estek

Recommended Posts

Witam , aktualnie posiadam zestaw głośników JBL ES100/ESC25/ES30 poszukuję amplitunera który napędzi mój sprzęcik.
Salon 35mkw
Muzyka : Rock/Pop/Dance
Często słucham muzyki jednak zdecydowałem się na 5.0 ponieważ co kilka dni oglądamy z żoną filmy .
Zastanawiam się nad zakupem amplitunera HK avr 355 , jednak spotkałem wiele negatywnych opinii na temat bumu sieciowego hałasu z wentylatorów itp.
Sprzedawca niedaleko mnie tylko czy będę potrafił stwierdzić po kilku minutach testu że wyżej wymienione problemy nie występują?
I czy ten amplituner da sobie radę z moimi głośnikami? Domyślam się iż szału w stereo nie będzie , jednak nie chcę również aby przy dalekim kręceniu pokrętłem się wyłączył lub coś w tym stylu.

Oczywiście bardzo proszę o wasze propozycje , mogę przeznaczyć około 2000zł na amplituner oczywiście używany bo w tej cenie nowego raczej nie znajdę.

HK355 znalazłem za 1200zł , wcześniej posiadałem tx-609 jednak po wymianie płyty hdmi brum sieciowy nie zniknął...

Harman może Yamaha? o to moje propozycje które znalazłem w moim przedziale cenowym

Yamaha RX-A1010
RX-A2010 Aventage

Co sądzicie o połączeniu Yamahy z moim zestawem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...