Skocz do zawartości

Pytanie o zestaw ONKYO TX-SR444B + Maudio 9950 + ONKYO SKH-410


MariushO

Recommended Posts

Ok dzięki. Więc z czystym sumieniem radzisz mi te Magnaty? Jeśli tak, to zaraz je zamawiam i dalej bedę kombinował. No poczytałem troche tutaj na forum i lepiej centralny dobrać do kolum frontowych. Pomyśli się w przyszłości. Dzięki tym magnatom zrezygnowałem narazie z suba bo po odsluchu mysle, że dadzą radę z basem w moim pokoju. Tylko kable pewno lepsze bede musiał dokupić? W tej aukcji dają gratis kabel, ale nie wiem, czy bedzie optymalny do tych kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedź. Już sie nie moge doczekać nowych kolumn, kurcze chyba złapałem bakcyla. Słuchałem tych magnatów na amli Yamahy 579 i grały nieziemsko muzyke Ery ja mam 679, więc myslę, że może być tylko lepiej. Zrobiłem próbe w sklepie z "I love my bas" i byłem zaskoczony jak świetnie zabasowały te kolumny, myśle, że nie będę zawiedziony.
Jeszcze raz dzięki za rady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki tym magnatom zrezygnowałem narazie z suba bo po odsluchu mysle, że dadzą radę z basem w moim pokoju. Tylko kable pewno lepsze bede musiał dokupić?

Subwoofer w każdej chwili będziesz mógł dokupić.Przy odsłuchach muzyki w stereo pewnie będzie zbędny- a do filmów to już zobaczysz gdy będziesz miał Magnaty i trochę na nich pograsz...

Z kablami to już Ci napisał MobyDick -posłuchasz i ew. później się zdecydujesz czego potrzebujesz.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kolumny dostałem wczoraj, podłączone na kablach, które dostałem w zestawie, kalibracja zrobiona.
Pierwszy pod obróbkę poszedł utwór "Chi mai" Ennio Morricone w stereo...i...
miałem ciarki wszędzie...kolumny zbudowały niesamowitą scene wokoło, dźwięk był wszędzie, bas cudowny, nie nachalny, soczysty...
wysokie tony aż dreszcze mnie przechodziły. Nie ma porównania do Tag'ów.
Nastepnie odsłuchałem "Tabular bells" Oldfielda w sorround...i byłem szczęśliwy, po zamknięciu oczów przeniosłem się w inny świat.
Nie zmieniam ustawień narazie, jest super teraz i posłucham więcej muzyki. W kinie nie miałem okazji jeszcze sprawdzic, może dziś wieczorem.
@MobyDick,@ jacek75, @RoRo dzięki chłopaki, pomogliście złożyć mi zaje..iste kino domowe.
Jestem zadowolony. Dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...