Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Proszę o poradę. Znam chyba wszystkie wady i zalety JBL FLIP 3 po zgłębieniu tematu, kupiłem, jakość dźwięku zgodna z oczekiwaniem. Po włączeniu jednak (nawet zanim włączę muzykę z urządzenia źródłowego) słychać szum. Nie do wyłapania z 1 metra ale przy uchu wyraźny, nie głośny i nie minimalny. Taki powiedziałbym słyszalny z bliska. Przy oddalaniu głośnika od ucha powiedzmy gdzieś przy 0,5 metra już nie do wyłapania. Przy odtwarzaniu muzyki w bardzo cichych partiach też jest obecny (mając głośnik przy uchu). Tak jest zarówno z muzyką z telefonu jak i z laptopa a nawet po włączeniu i przed sparowaniem Flipa bluetoothem z innym urządzeniem. Czy to jest wada urządzenia i nadaje się do wymiany czy w takich głośnikach to normalne? To mój pierwszy głośnik tego typu. Mam starego soundbara do TV i nigdy nie miał takich objawów, w nim poziom szumów jest zerowy dla mojego ucha po włączeniu, tak jak przy wyłączonym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z założenia był do sypialni przy łóżku blisko i jakoś przypadkiem to wyłapałem. wydawało mi się że w sprzęcie z niższej półki ale już za 500 zł to może być wada egzemplarza. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje sprawdzić.
Przy tego typu urządzeniach często problem szumów wynika z kiepskiego zasilacza , jeśli ten problem występuje kiedy jest podłączone zasilanie sieciowe.
Wtedy problem rozwiązuje inny lepszy zasilacz. Również problemy z szumami mogą wynikać z podłączonego przewodowo źródła zewnętrznego i poprzez kabel sygnałowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...