Skocz do zawartości

Czym zastapic sony lbt n 300


Mikosis

Recommended Posts

Witam, nie jestem znawca tematu i nie bede sie wymadrzal.
Szukam zestawu ktory bedzie tak wszechstronny jak lbt n300, czyli zebym mogl podlaczyc tv, posluchac radia, cd, gramofonu, bo o kasetach to chyba musze zapomniec...icon_sad.gif

Nie wiem czy istnieje taki zestaw (do 2500zl), czy tez lepiej reanimowac sony?.
Za wszelkie sugestie i pomoc dziekuje icon_smile.gif


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Szukam zestawu ktory bedzie tak wszechstronny jak lbt n300,


Teraz magnetofon kasetowy częściej zastępuje jakieś radio www, lub chociażby wejście usb na pliki, jakiś dac. Więc ...
Można kupić fajny klocek typu all in one ale koniecznie z oddzielnymi markowymi kolumnami podstawkowymi, te dołączane od producentów elektroniki są nic nie warte.

Cytat

..nie wiem o ktore posty chodzi :-\
...i mialem nadzieje na jednoznaczna odpowiedz.


Dość znaczna część ekranu pierwszej strony forum zawiera ten baner-napis..."jak pisać posty"...
Jednoznaczna odpowiedź, hmm jak idziesz do lekarza też oczekujesz że od drzwi lekarz postawi Ci diagnozę? Chyba nie oczekujesz potraktowania na zasadzie kup wieżę xxx mój wujo ma i jest super;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dałem ciała.. przepraszam, także za brak polskich znaków ( ale to wina tabletu;))
Cóż naiwnie sądziłem, że właśnie taką odpowiedź uzyskam. Bardzo szanuję zdanie wuja:) Nie jestem melomanem, specjalistą, wolę zapytać fanów dobrej muzyki niech coś polecą, niż zdać się na zdanie sprzedawcy w jakimś mediasaturnie..... Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz więcej miejsca niż na miniwieżę - to warto kupić używany zestaw składający się z kilku elementów (m.in. decka kasetowego...)

A o konieczności sprecyzowania wymagań pisali już przedmówcy... a Ty nic icon_sad.gif

Pozdrawiam
PS. Wystarczy spojrzeć na moją sygnaturę parę centymetrów niżej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie:)
przepraszam, ale ostatnio nie miałem wolnego czasu..
w uzupełnieniu mojego pytania..
- 2000-2500 tyle kasy mogę wydać
- najlepiej nowy, choć ważniejsza jest dla mnie użyteczność sprzętu
- do zestawu chcę podłączyć TV, ma grać radio, CD, gramofon!!!, jeśli się uda kaseciak
rodzaj muzyki - każdy poza discopolo , mile widziany manualny korektor dźwięku.. ale to taka moja fanaberia
- kolumny... o wyraźnym, soczystym dźwięku, pokój 30m2, kwadrat, sprzęt centralnie, przy ścianie, stolik szklano-aluminiowy

ciepło pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałośćicon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...