Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz sieciowy


piorko

Recommended Posts

Witam,jestem nowy na forum i prosil bym o w miare profesjonalna porade. Mam zamiar kupic lektor 8 ze wzgledu na wymiary salonu(ponad 30 m kw)i ich atrakcyjna cene ponizej 4tys,z racji tego ze zrodlem muzyki bedzie tv,internet,bt mysle ze dobrym rozwiazaniem bedzie wzmacniacz sieciowy z takimi wlasnie funkcjami typu onkyo tx 8150,hk 3770 czy yamaha rn 602. Odpowiedzi sprzedawcow,dystrybutorow sa przewidywalne,,tak polaczenie bedzie ok bo mam taki na stanie,,itp . Zwracam sie w takim razie do was z takim zapytaniem z nadzieja ze ktos wie cos na temat mozliwie najlepszej kombinacji,aha rodzaj muzyki ......popularny-klubowa,rnb lecz nie wykluczam klasykow np rockowych,czyli wszystkiego po trochu lecz z dobrym basem. Z gory dziekuje za podpowiedzi i wasze opinie jak i czas poswiecony icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

chodzi mi o to czego ktos jest pewien i co wie albo slyszal,


Jakbym nie słuchał to bym nie pisał, natomiast piszę za siebie, bo nie mogę być pewien jak ty to odbierzesz. Każdy słyszy inaczej i ma inny gust. Czytałem tu spostrzeżenia które całkiem odbiegały od moich wrażeń, czy większości. Także ze słowem "na pewno" i "jestem pewien" trzeba uważaćicon_wink.gif
Ty jak mi coś zapropnujesz jesteś pewny że będę zadowolony? Więc trochę wyluzuj;) A skoro sam wiesz i wpisy Ci się nie podobają, to na pewno, to trzeba iść na odsłuch.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...