Skocz do zawartości

Prezęt dla męża - kino domowe (małe i białe :)) + amplituner + blu-ray- Proszę o pomoc


Anna SD

Recommended Posts

Witam serdecznie,
na wstępie chciałabym podziękować wszystkim którzy zechcieli podzielić się swoimi informacjami/doświadczeniami w tym temacie.
Jestem kompletnie zielona w tej tematyce, a chciałabym zrobić prezent mężowi (on coś nie coś wie już że się do tego przymierzam) ale chciałabym żeby spełnione były też moje wymagania:)

Sprzęt ma być biały i nieduży (nie mówię o amplitunerze i odtwarzaczy blue-ray). Mamy projektor do filmów - nie mamy tv:)
Przeglądałam już trochę internet i coś tam znalazłam ale nie wiem czy ok, niekiedy też proponowane zestawy są dość drogie:/

Dane:
przeznaczenie - filmy/muzyka 50/50% - muzyka popularna (NIE hardrock/techno/poważna)
pokój z aneksem - sam pokój około 20m2
zestaw musi być BIAŁY i NIE STAWIANY na podłodze - nie jakieś wielkie kolumny - z tyłu za kanapą mamy parapet długi na którym ustawimy tylne głośniczki a z przodu półka i parapet barowy.
amplituner
blue-ray
kable
Cena - w zależności czy warto dokładać czy nie chciałbym zamknąć się w jak najmniejszym budżecie. Myślałam na całość wydać około 3500,00 zł.

To co znalazłam:
HARMAN KARDON HKTS 16
lub ewentualnie
HARMAN KARDON HKTS 30
Wharfedale MOVIESTAR DX-1 HCP
drogie:
Polk Audio TL1600 BLACKSTONE
Focal Sib Pack 5.1 + BEZPRZEWODOWY Sub Air


Amplituner:
Yamaha Rx-V479
drogie:
Yamaha RX-V679
Onkyo TX-NR545

Blue-ray:
? nie wiem jaki/ tani z marketu?icon_smile.gif
znalazłam takie ale ono jest drogie..musi być takie drogie? Yamaha BD-S677

Kable:
coś mi ojciec mówił że powinny być lepsze niż w zestawie więc nie wiem czy kupować dodatkowo czy te z zestawu? - chowane będą pod listwy.

Bardzo proszę o pomoc:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...