Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szym3k

Odtwarzacz CD

Recommended Posts

Witam,

Niedawno zakupiłem zestaw Onkyo RZ800 i kolumny Chrono 509.2. Teraz chciałbym go rozbudować o budżetowy odtwarzacz CD. Co myślicie o Onkyo C-7030? Nie będę ukrywał, że ważna jest dla mnie cena no i "jedność wizualna z amplitunerem". Słuchał go ktoś, jak on brzmi?
Myślę, że czy tak czy tak będę zadowolony z poprawy brzmienia bo do tej pory wszystko odtwarzałem na leciwym DB Panasonic DMP-BD45.
Co o tym sądzicie?

Witam. Slyszalem jak gra ten odtwarzacz. Wedlug mnie nic specjalnego , a nawet gorzej. Gra plasko, bez polotu. Na Twoim miejscu, jesli koniecznie chcesz nowe wolalbym dolozyc 200 zl do Yamaha cds 300. Masz lepszy dzwiek i do tego usb, jak bys chcial mp3 z pena posluchac , chociaz o ile sie nie myle Twoj amplituner juz posiada jedno takie wejscie , ale z tylu;) Do zestawu bedzie Ci ladnie pasowal jak zwracasz na to wielka uwage icon_wink.gif

300 gra też dość szczupło, według mnie jeszcze jaśniej niż. np Pioneer 30. Fakt usb w yamasze jest choć z nazwami odcztywanych plików bywa różnie, no ale pioneer zupełnie tego nie oferuje.

No tylko zależało mi żeby nie przekraczać budżetu 700-800. Wystarczy, że z amplitunerem i kolumnami już popłynąłem w stosunku do tego co zakładałem.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować