Skocz do zawartości
Matifcb

wzmacniacz + 2 kolumny podstawkowe

Recommended Posts

wszystko wiem mysle ze tasma nie da rady bo wgniecona jest cala kopulka jak pisze S4Home. Pekniec nie ma narazie. W wolnym czasie sie zabiore i zdam relacje. Najwyzej kupie za 20-30 zl nowe i przykleje. 

10 godzin temu, S4Home napisał:

Te możesz już wyciągać rurką i ustami.

A możesz nagrać proceder wyciągania ustami 😜 - przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać  

W kwestii naprawy tego głośnika to proponuje podgrzać ale delikatnie, tak żeby materiał nabrał delikatnie elastyczności ale żeby nie przedobrzyć tak jak pisał Moby bo odkształcimy. Swoją drogą maluszek się przy tym napracował 🙃 

Witam

Nie polecam rury od odkurzacza chyba że jej średnica idealnie pasuje do wielkości Twojej kopułki i nie będziesz miał innych pomysłów.

Ja używałem kiedyś ssawek do maszyn poligraficznych i efekt był więcej niż zadowalający tylko że moja kopułka nie była wciśnięta na całej średnicy. Ssawki poligraficzne są

wykonywane z różnego materiału w zależności od przeznaczenia. Spróbuj dobrać odpowiednią wielkość i typ będziesz miał pewność, że nie uszkodzisz, porysujesz membramy głośnika.

Powodzenia, pozdrawiam

34 minuty temu, Inferno napisał:

A możesz nagrać proceder wyciągania ustami 😜 - przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać  

20190904_185709.thumb.jpg.dd9a0a719e0faa4f6192e9b0d1659362.jpg

Na końcu tej czerwonej rurki są usta. Nie ma ich do zdjęciu bo miałbyś jeszcze większy ubaw.  :)

Pozdrawiam

Dnia 4.09.2019 o 20:26, Karo napisał:

Ja wiele lat temu poradziłem sobie zżutą gumą do żucia. 

To może być dobre do plastikowych zaslepek. Nie pamiętam jaka jest w focalu. Ale jeśli nie do końca gładka to będzie problem. Pomysł ciekawy:)

Dnia 4.09.2019 o 18:27, Inferno napisał:

możesz nagrać proceder wyciągania ustami 😜 - przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać  

Wiem że śmieszne :) ale działa. Sprawdzone. 

@S4Home zacząłem sobie wyobrażać sytuacje. Klęczę przed kolumną, w ustach mam wystającą osłonę przeciwpyłową i jestem w trakcie ssania. Na to wszystko wchodzi moja żona🙂 ona jest wyrozumiała ale ciekaw jestem co pierwsze by jej przyszło do głowy🧐

”speaker blowjob” ?? 😃

1 godzinę temu, Inferno napisał:

@S4Home zacząłem sobie wyobrażać sytuacje. Klęczę przed kolumną, w ustach mam wystającą osłonę przeciwpyłową i jestem w trakcie ssania. Na to wszystko wchodzi moja żona🙂 ona jest wyrozumiała ale ciekaw jestem co pierwsze by jej przyszło do głowy🧐

Dobre! Kazdy sposob dobry jesli oczywiscie jest skuteczny i nie powoduje innych uszkodzen. Moze ktos juz mial taki przypadek gdy wchodzi zona, a Ty rurka w ustach w trakcie ssania? 

Pozostaje jeszcze kwestia z czego jest zrobiony taki kapsel. Tu jest chyba łatwo odkształcające się tworzywo i po jego wyciągnięciu ślady wgniecenia mogą być nieznaczne. Dopiero wtedy można próbować je usuwać działając ostrożnie ciepłym powietrzem. Gdy jest zrobiony z gumy może nie pozostać żaden ślad. Gdy jest zrobiony z sztywnego tworzywa może łatwo pęknąć, a nakładki papierowe są praktycznie do koniecznej wymiany.

Hahahaha panowie:)

Oglądałem wczoraj koncert eltona Johna z las Vegas . Był tak zajawiony nowym pianinem od Yamahy zapowiedział że będzie z nim uprawiał seks. 

:)

patrzac na wielu audiofilów na audioshow myślę że niektórzy mają takie myśli w głowie :):)

piatkowe żarty :)

jeden z pomysłów tutaj rzuconych pójdzie na pierwszy ogień - guma do zucia. Spróbuję gumę przykleić niech trochę "wyschnie" i pociągnę za nią. Ten element wciśnięty jest z plastiku ale dość łatwo się formuje. spróbuje narzazie bez odkurzacza po prostu przykleić gumę jak przyschnie może chociaż kawałek wyciągnę. Jest to bezinwazyjny sposób wiec chce go wypróbować na start :)

nie probowalem jeszcze. Mysle ze musi troche podeschnac, mam cholernie glebokie i na calej srednicy wgniecenie. Poprobuje napewno z gumą na dniach i zdam raport :)