Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bumpalump

Sprzedam Sony TA-F670ES

Recommended Posts

do sprzedania wzmacniacz Sony TA-F670ES moim zdaniem jeden z najlepszych wzmacniaczy tego producenta, dla mnie lepsze są tylko 730ES i 830ES.

Powód sprzedazy to wlasnie przesiadka na model 830ES

Wzmacniacz gra dźwiękiem wyższej próby niż modele na mosfetach.

Moim zdaniem w tej cenie model ten nie ma konkurencji, z moja szczegolowa opinia oraz porownaniami mozna zapoznac sie na forum audiostereo - nick Bumpalump

Dźwięk jest pełny w całym zakresie pasma, bardzo zróżnicowany szybki i punktowy bas, stonowana średnica jednak pełna detali i przestrzeni oraz góra pasma która świetnie buduje dalsze plany.

Wzmacniacz jest modelem Europejskim a więc Najlepszym, pozbawionym wad występujących w modelach Niemieckich i japońskich.

Ogólnie model 670ES jest dośc rzadkim okazem na rynku wtórnym, pojawia się raz na kilka miesięcy i szybko znika, a zdobycie wersji europejskiej graniczy z cudem, swój egzemplarz posiadam ok 3 lat i został niedawno wymieniony na najwyższy model Sony TA-F830ES

Stan wizualny 100% idealny, technicznie w pełni sprawny, jestem drugim właścicielem sprzętu, ok 2 lat temu wzmacniacz poddałem pełnemu przeglądowi i konserwacji (hobbystycznie zajmuje sie renowacja, serwisem i konserwacja sprzetu audio wiec jestem jedyna osoba ktora kiedykolwiek maczala w nim palce) a więc macie Państwo pewnośc, że sprzęt pochodzi z pewnego źródła a wszelkie prace w nim zostały wykonane na najwyższym poziomie.

We wzmacniaczu wymienione zostały elektrolity w newralgicznych punktach tak aby zagwarantować bezproblemową pracę wzmacniacza przez najbliższe kilkanaście lat.

Elementy zostały wymienione z troski o sprzęt a nie z powodu jakiejś awarii.

Dodatkowo wymienione kondensatory w torze sygnalu na foliowe firmy Epocs co jeszcze bardziej podnioslo jakość dzwięku.

Wzmacniacz bez śladów napraw, koncowka mocy, kondensatory filtrujace, transformator, potencjometry wszystko w pelni oryginalne

Dla powaznie zainteresowanych przesle szczegolowe zdjecia wnetrza na maila

Cena 999zl jest może ciut wysoka ale sprzęt jest tego wart ze wzgledu na:

-Najlepsza wersje czyli Europejska
-Pochodzenie sprzętu z prywatnej kolekcji
-Idealny stan wizualny i techniczny po profesjonalnym przeglądzie i konserwacji

Na jednym ze zdjęć u boku 830ES jako dowód na to iż został wymieniony właśnie na ten model.

Sony TA-F670ES porównywany był przeze mnie z takimi wzmacniaczami jak Sony TA-F555ES, 555ES MK2, 770ES, Marantz PM-16, BaltLab Epoca 2, Sansui AU-X901 i ustąpił wyraźnie dopiero modelowi 830ES

Zachęcam do odbioru osobistego i sprawdzenia sprzętu na miejscu, wysyłka pancerna z ubezpieczeniem i opcja ostroznie na odpowiedzialnosc kupujacego

http://allegro.pl/show_item.php?item=5926436380

]

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować