Skocz do zawartości

Co dokupić do gramofonu.


Recommended Posts

Witam

Posiadam gramofon Unitra 460. Gramofon został oddany do przeglądu wymieniono pasek napędowy, igłę i wymieniono kabel z końcówki DIn na Cinch. Moje pytanie jaki wzmacniacz dokupić (chodzi mi już z wbudowanym przedwzmacniaczem) do tego gramofonu aby słuchać płyt. Głośniki mam od wieży sonego ewentualnie mogę kupić nowe. Jestem w tym zielony więc proszę o wyrozumiałość. Jakieś propozycję marki albo model wzmacniacza.

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tutaj:
temat "Pierwsze posty"
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html

... i podaj więcej szczegółów - bo na tak postawione pytanie można odpowiedzieć zarówno "miniwieża z wbudowanym preampem gramofonowym i kolumnami za 250zł" jak i "wypasiony wzmacniacz stereo z kolumnami i zewnętrznym preampem gramofonowym za 20 tysięcy"

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powierzchnia pokoju i inne szczegóły???
Kolumny podłogowe czy podstawkowe?

To my mamy od Ciebie wyciągać informacje? Przecież już dostałeś WYRAŹNĄ sugestię co masz napisać!

Bo na tak sformułowane pytanie to odpowiedzią może być propozycja zakupu Altusów i wzmacniacza Diora WS-432, a wtedy nawet trochę pieniędzy Ci zostanie. Ale czy będziesz zadowolony- to już inna sprawa.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...