Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Pozdarawiam wszystkich.

Poszukuje urzadzenia bluetooth - nie wiem czy wogle takowe wymyslono- zeby odbieralo audio z telefonu badz innego urzadzenia oraz zeby moglo obslugiwac drugie urzadzenie np TV ktore by przekazywalo audio poprzez 3.5 jack albo optic audio.
Na interecie jest pelno odbiornikow bluetooth ale one albo obieraja sygnal tylko i wylacznie bluetooth albo wysylaja a mi chdozi o to zeby dwa urzadzenia wysylajace audio podlaczyc do jednego boxa jeden kablem drugie blustooh. Oczywiscie box musialby meicwyjscie jack na glosniki albo RCA.

Jakies sugestie? Wiem ze w latwy sposob moge to zrobic kupujac wzmaczniacz i podlaczyc dwie rzeczy ale potrzebuej to do pokoju 8latka wiec wolalbym jak naj mniej urzadzen "duzych".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy o to Ci chodzi.Są urządzenia bluetooth ( odbiorniki ) które posiadają tryb pracy pozwalający aby były do niego podłączone bezprzewodowo 2 lub więcej urządzeń równocześnie. I tak wiele takich odbiorników może mieć podłączone 2 lub więcej nadajniki. Przykładem takiego odbiornika bt które może mieć podłączone równocześnie do 5 urządzeń jest Motorola Moto Stream. Nie znaczy to że dźwięk moze być miksowany. Jeśli pojawia się dźwięk z urządzenia które nie było w użyciu to z niego będzie odbierany. Do podłączenia np. TV będzie potrzebny dodatkowo nadajnik Bluetoth. Można taki kupić na allegro za kilkadziesiąt zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

Wsumie to tez mogloby zdac egzamin - zamiast podpinac na twardo moglbym obydwa urzadzenia podlaczyc Bluetooth i tylko wysylac sygnal do odbiornika.


Cytat

Nie jestem pewien czy o to Ci chodzi.Są urządzenia bluetooth ( odbiorniki ) które posiadają tryb pracy pozwalający aby były do niego podłączone bezprzewodowo 2 lub więcej urządzeń równocześnie. I tak wiele takich odbiorników może mieć podłączone 2 lub więcej nadajniki. Przykładem takiego odbiornika bt które może mieć podłączone równocześnie do 5 urządzeń jest Motorola Moto Stream. Nie znaczy to że dźwięk moze być miksowany. Jeśli pojawia się dźwięk z urządzenia które nie było w użyciu to z niego będzie odbierany. Do podłączenia np. TV będzie potrzebny dodatkowo nadajnik Bluetoth. Można taki kupić na allegro za kilkadziesiąt zł.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...