Skocz do zawartości

Onkyo integra 8450


Fidoxradom

Recommended Posts

Witam. Jako nowicnusz tego forum i początkujący laik chciałbym zapytać o ocene a także poprosic o pomoc. Kupilem wzmacniacz Onkyo integra 8450, a co za tym idzie, potrzeba odpowiednich głośników. Mam w domu stare tonsile zg40 c. Moje pytanie brzmi: czy dadzą one radę.. Z góry dziękuje za odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zbyt mało wiemy o Twoim pokoju odsłuchowym (wielkość, możliwość rozmieszczenie kolumn, odległości od ścian i miejsca odsłuchowego), o Twoich preferencjach brzmieniowych (jaki typ dźwięku ( jaśniejszy, ostrzejszy, chłodniejszy, bardziej agresywny, czy cieplejszy, ciemniejszy, łagodniejszy, bardziej wypełniony w średnicy itp..)
Jakiej muzyki słuchasz?
Co chciałbyś osiągnąć w dźwięku?
Nie wiem o jaką cenę pytasz? icon_rolleyes.gif

Czy Tonsile dadzą radę, też nie wiem, bo to zależy od Twoich ww preferencji i możliwości. Jeśli podłączysz wzmacniacz i nie będziesz podbijał wysokich ani niskich tonów, oraz grał z przyzwoitymi poziomami głośności (jakby coś zaczęło grać nieczysto, czy charczeć, to trzeba natychmiast przyciszyć).

Kolumny (nie głośniki, bo to są przetworniki w kolumnie), przydałyby Ci się pewnie lepsze. Ale to się musisz konkretnie wypowiedzieć i określić budżet.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...