Skocz do zawartości

Glosniki+amplituner pomocy


zajaczek

Recommended Posts

witam,
mam zamiar kupic zestaw kolumn+amplituner mam na to 3tys. Kolumny musza byc polkowe tz. mam do wybru albo JBL SCS 178 ktore koszuja 1tys. albo Infinity Beta HCS ok. 2tys, nie moge miec kolumn stojacych bo mam za maly pokoj.przy okazji jego wymiary to 3X2,5m, teraz mam kilka pytan zaczne od glosnikow.
Czy po dolozeniu tego 1 tys roznicy miedzy JBL a Infinity poczuje duza roznice miedzy tymi glosnikami.? czy mam wziasc inne glosniki?
jaki do tego Amplituner widzialem ze na forum polecacie do tych Infinity Yamaha 459?
Teraz mam takie glupie pytanie i prosze bez smiechu, czy amplituner ten ma cos takiego ze jak bede siedzial na koncu pokoju blisko glosnikow tylnich to czy bede mogl ustawic zeby centralny i saletlitki przednie graly glosniej od satelitek tylnich, zeby glos sie fajnie rozchodzil?
mam konsole Xbox360 ktora mozna podlaczyc przez wyjscie optyczne, i telewizor samsung 32R71 ma jedno HDMI ktore jest wolne. Ale z tego co widze ta Yamaha nie ma HDMI i znowu jestem w kropce. Poradzcie jakis inny amplituner jesli ten sie nie nadaje do podlaczenia tego co mam. I co wogle sadzicie o tym zestawie? Nie jestem zadnym szajbusem na punkcie jakosci, wczesnie mialem wieze i to mi wystarczalo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infinity polecam - uzywam od 3 lat alpha HCS II z ampli yamahy 440 . Gra naprawdę bardzo fajnie . Nie mam wiedzy co do hdmi , ale tutaj można chyba kupić odpowiednie dvd i podłączyc je bezopośrednio do tv takim właśnie wejściem . Z ocen bardzo polecają samsunga 950 - ma takie wyjście i niezły dzwięk więc jeśli nie musi być tej samej marki co ampli to taki zestaw napewno zagra bardzo dobrze -bedzie ciężko zmieścić się w budżecie , choć jeśli ampli nie musi być nowy to przekroczysz nieznacznie. pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...