Skocz do zawartości

Używane kolumny budżetowo do 400pln - podstawki?


tomasiq

Recommended Posts

Hej,
mam pytanie o Waszą rekomendację.
Może trochę nietypowo, całkiem budżetowo, tak do około 400 pln. Mam już nagłośnienie, ale to w innym pokoju i przeważnie używam do filmów, chociaż do słuchania muzyki też.

Potrzebuję kolumienek, możliwie małych oraz całkiem ok grających. Wzmacniacza nie mam, ale spróbuję upolować jakiegoś małego denona, teac czy też pianocraft jak się uda.
Nie mam niestety za wiele miejsca, pokój około 10 m2 z czego większość zajmuje łóżko i kilka mebli- więc podstawkowe wchodzą w grę tylko.
Czego słucham? Generalnie całkiem różnorodnej muzyki, potrafi być to dance, potrafi być też rock typu System Of A Down czy też fajne ścieżki dźwiękowe typu Gladiator lub Amelia. Generalnie lubię słyszeć niuanse w muzyce, odkrywać jakieś dźwięki, których nie słyszałem, chociaż czasem ciepłe granie basu też lubię. Poziom słuchania będzie średnioniski do niskiego. Raczej super głośno nie będę słuchał. Wynajęte mieszkanie w bloku.
Sprzęt będzie podłączony raczej pod komputer, plus oczywiście radio.

Mogę mieć Tannoy MX2 za 400 pln. Czy polecacie jakieś alternatywy?

Z góry dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cześć.


Warto się zastanowić nad Tannoy M1, M2 (do tych trzeba by dołożyć), Kef Cresta 1, lub 2 (podobnie jak z M2).
Trzeba zobaczyć co jest dostępne, wtedy wrzucę linki.



Jakieś aukcje Tannoy widzę na allegro, Cresty niestety nie.
A IQ Lady mini bądź micro?

A co powiecie na temat tego kompletu:?
http://allegro.pl/denon-udra-70-kolumny-pi...5932171447.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajne i niedrogie kolumny, tylko kolor :
http://allegro.pl/kolumny-monitory-canton-...5943071388.html
[ CANTON KARAT 920 ]

A zestaw, to szczerze mówiąc wolałbym Yamahy, lub Teac.
Z wyborem kolumn trochę słabo w tym momencie, mało ciekawych pozycji. Jeszcze Mission M31 wpadły mi do głowy, ale też nic nie ma teraz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Znalazłem fajne i niedrogie kolumny, tylko kolor :
http://allegro.pl/kolumny-monitory-canton-...5943071388.html
[ CANTON KARAT 920 ]

A zestaw, to szczerze mówiąc wolałbym Yamahy, lub Teac.
Z wyborem kolumn trochę słabo w tym momencie, mało ciekawych pozycji. Jeszcze Mission M31 wpadły mi do głowy, ale też nic nie ma teraz.



No właśnie jakoś z tych polecanych nie ma za dużo. Zastanowię się nad tymi Karatami, co polecasz.
Z innych co widziałem na allegro:
Mission 760 czy też 780, Canton Nestor 303, B&W 302 (licytacja), T+A STRATOS P10, Phonar Laser 100.
Szału nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...