Skocz do zawartości

Kino domowe i bezprzewodowe tylne głośniki


ziutek

Recommended Posts

Witajcie,

do szewskiej paski doprowadza mnie już szukanie zestawu kina domowego...
Mam prosty temat: pokój 3,5 x 5,5m, na węższej ścianie wisi sobie TV, po drugiej stronie pokoju stoi sofa, a po obu stronach dłuższych ścian są drzwi. Nie chce rwać listew ani podklejać maskownic pod sufit. Zostaje zestaw, w którym tylne kolumny są bezprzewodowo łączone z jednostką centralną. Znalazłem sporo takich zestawów (np sony bdv-5200w), ale większość.. tfu, wszystkie(!) to jakieś plastikowe badziewie, które pewnie bardziej pierdzi i bzyczy niż gra. Wiem, że głośniki tylne są jak najbardziej przewodowe i za sofę, będę musiał wrzucić kawałek dodatkowego sprzętu je spinającego itp. itd. To jest dla mnie akceptowalne. Czy ktoś słyszał o jakimś takim ustrojstwie, które by się wpięło w amplituner i to by pchało w eter sygnał, które by drugie ustrojstwo wpięte do tylnych kolumn odbierało? Zestaw sobie sam złożę, byle tylko takie urządzenie skądś skombinować.. ewentualnie może są takie zestawy, które się do czegoś nadają, a ja zwyczajnie nie umiem korzystać z googla? icon_wink.gif Ktoś, coś?

Dźwięczny byłbym niesłychanie za jakąś pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeśli masz kupować kino plastikowe to lepiej nie kupuj w ogóle.
Kwestia kabli jest nieodzowna jeśli system ma być dobry.

Nie napisałeś nic o budzecie.

Jesli kable nie wchodzą w gre jest kilka innych zamiennych propozycji:

1. Idż w lepsze stereo oparte o amplituner stereofoniczny. Zapewni Ci wejścia cyfrowe i duzo lepszy dzwięk niz z telewizora. A posłuchasz do tego jeszcze fajnie muzyki
2. Sounbar Yamahy który zapewnia dzwiek przestrzenny od modelu 2500 w góre. To kina się nadaje w muzyce jest nieco ostry.
3. Kino oparte na bezprzewodowych głośnikach np. Sonos. Na front Soundbar na tyły 2 x sonos play 1. Plusy system bez kablowy, dobry dzwięk, łatwe sterowanie. Minusy, cena, i tylko symujacja kina nie jest to prawdziwy DTS czy Dolby nie wspominając o HD

Więc coś za coś.

Jesli bedziesz miał wiecej pytań zapraszam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...