Skocz do zawartości

Słuchawki wysokiej klasy


Recommended Posts

[size="5"][/size]
Witam!

Przychodzę z pytaniem odnośnie porządnych słuchawek nausznych do PC.
Sprzęt będzie przeznaczony do gamingu, w zasadzie pytałem o to na pcforum , jednak najwyraźniej źle trafiłem i nic konkretnego się nie dowiedziałem.
Więc przechodząc do tematu: potrzebuję słuchawek z mikrofonem i dźwiękiem przestrzennym , chodzi o sprzęt z wyższej półki. Miałem upatrzone Logitech G933 , był to pierwszy i myślałem ,że ostatni pomysł ze względu na to iż mam większość sprzętu od logitech i zwyczajnie uważam ,że jest w miarę dobrej jakości jeśli chodzi o topowe modele klawiatur i myszek więc na logitech zwróciłem uwagę. Jednak wpadł mi w ręce polecony przez kolegę Razer , jedyny model który byłby mi w stanie pasować to Tiamat 7.1.

Oba modele zostały na pc forum określone jako badziewie... i polecono mi hyper x cloud. Nie wiem czy faktycznie tak jest , znam się na normalnym sprzęcie audio ,ale na komputerowym średnio. Co o tym myślicie , faktycznie jest to kiepski sprzęt czy są to wymysły ludzi którzy nie mają o takim sprzęcie pojęcia ?

Gdybyście mieli wybierać , które byście wzięli z tych dwóch? ( o ile jest sens icon_smile.gif )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...