Skocz do zawartości

Amator Unitra 2C


luc97

Recommended Posts

Siemka kupiłem nie dawno Amator Unitra 2C i teraz dostałem głośniki z sharp'a takie jak na załączniku tylko mam mały problem kupiłem kabel 2pin (jest w załączniku) gdy podpinam wtyczkę (2pin) do Amator'a i łączę kable z głośnika i do tego kabla to nie działa... wiecie może o co chodzi ?

Teraz mam ''wciśnięte'' kable do Amatora bez wtyczki i wszystko działa więc radio zepsute nie jest głośniki grają więc też wszystko ok może coś źle podpinam czy coś?

THX

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by sprawdzić, czy faktycznie są połączone, czy jest przejście elektryczne. Masz jakiś miernik? Albo ktoś ze znajomych?

A tak w ogóle, to pokazałbyś tylny panel Amatora i kolumn (bo to są kolumny a głośniki to co innego) Sharp.
Może coś dostrzeżemy, czego Ty nie zauważasz.
Mógłbyś pokazać jak łączysz gołe kable do kolumn i ampli oraz jak łączysz te kable z końcówkami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Można by sprawdzić, czy faktycznie są połączone, czy jest przejście elektryczne. Masz jakiś miernik? Albo ktoś ze znajomych?

A tak w ogóle, to pokazałbyś tylny panel Amatora i kolumn (bo to są kolumny a głośniki to co innego) Sharp.
Może coś dostrzeżemy, czego Ty nie zauważasz.
Mógłbyś pokazać jak łączysz gołe kable do kolumn i ampli oraz jak łączysz te kable z końcówkami.



Ok rozwiązane brat przyszedł i kable sprawdził i tak jak pisał kolega wyżej nie podłączone czy coś takiego już śmiga icon_wink.gif można zamknąć temat icon_wink.gif

dzięki wielkie !!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...