Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe po Sony MH1c do ~70zł


Recommended Posts

Witam

Mam następujący problem gdyż moje słuchawki ktore otrzymałem z Xperią Z1 zaczeły się psuć lewa słuchawka zaczeła grać ciszej chciałbym je wymienić bo pewnie naprawić się nie da. Chętnie bym posłuchał propozycji słuchawek za ok 70zł które można przekroczyć nieznacznie icon_smile.gif

Szukałem czegoś ciekawego najlepiej jakby były trwałe i miały w miarę dzwięk słucham głównie Trance Hosue Electro coś z Hardstyle ale również trochę Rocka Metalu.

Czytałem o Pinstonach v2 i v3 o Brainwaze Alpha i Delta o One-jays które raczej odrzucam bo widzę że opinie nie są przychylne. Nie wiem przyglądałem się również Cresynom i Rocatom Syva i nie wiem co wybrać maja być trwałe i nie rozpaść sie po 2-3 miesiacach. Staram się dbać o słuchawki ale czasami noszę je w kieszeni ze względu na brak pokrowca i brak innego wyjscia

A porównując MH1c do innych słuchawek do 70zł bo w takiej cenie można dostać je na allegro to jak one wypadaja pod względem jakościowym dzwięku trwałości? Bo to 3 sztuka jaką mam w ciagu 1,5 roku i zawsze to samo sie dzieje nie zależnie od tego jak sie je stostuje...

Prosze o rady icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przeniesienie.

Kiedyś sie zastanawiałem nad bezprzewodowymi. Niestety słuchawki które przy odsłuchu mnie zadowoliły to zaczynały sie ok 650zł i były to Senki RS160. Cena niestety nie spadła ich a ja jednak szukam czegoś wytrwałego i nie w cenie 650zł. Mam teraz zresztą Pioneera słuchawki MJ751 i jestem z nich zadowolony jak do domu a tutaj poszukuje czegos do telefonu i co jakiś czas do laptopa do słuchania muzyki. Dlatego też fundusze nie za duże a słuchawki miłoby było zeby ładnie grały np tak jak te MH1c tylko nie psuły się tak jak one bo z tego co widzę to u nich naturalna usterka..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...