Skocz do zawartości

Bezprzewodowe streamowanie?


koziakaka

Recommended Posts

Witam,
Posiadam kolumny mission m74 i dosyć wiekowy wzmacniacz. Około 10 letni, nie pamiętam modelu (SONY) na pewno bez wejścia sieciowego. Chciałbym móc bezprzewodowo streamować muzykę. Czy czeka mnie wymiana wzmacniacza (jeżeli tak, to jaką funkcję musi mieć - po prostu jakikolwiek sieciowy?). Czy mogę kupić jakieś urządzenie pozwalające na bezprzewodowy przesył?
Czy przesył odbywałby się przez router? Gdy komputer jest podłaczony do sieci wifi nie będę mógł podłączyć się do drugiego urządzenia.
Z góry dzięki za odpowiedzi i przepraszam za takie "lamerskie" pytania.
Nie jestem audiofilem, bardziej zależy mi na niskim koszcie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jesli chcesz streamować bezprzewodowo to możesz to zrobić na dwa sposoby.
1. Przez bluetooth z zewnętrznego urządzenia i tu wystarczy że dokupisz odbiornik bluetooth za 100 zł i na chinch podłączysz go do wzmacniacza.

2. Przez Wifi ale tu już ciężko. Musi być inne urządzenie chociaż z wejściem lanowskim nie koniecznie Wifi (zastąpimy to akces pointem).

Ale do wzmacniacza raczej bezpośrednio nie podłączysz. chyba że dokupisz jakiś zewntrzny uzywany streamer i podłączysz po chinchach. to w przyadku jesli jesteś bardzo zadowolony ze swojego wzmacniacza icon_smile.gif

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...