Skocz do zawartości

witam jakie zamienniki tych głosników


kloper121

Recommended Posts

Tak głośniki są identyczne jak w linku . najeden mi spadla sekretarka i rozwalilo membranę . kolumny znajomy mi budował właśnie pod te głośniki. Tak one wyglądają http://images77.fotosik.pl/352/fb4d797596316746med.jpg" border="0" alt="" /></a>. Naprawdę jak na takie małe kolumny to efekt jest naprawdę zadowalający.


Czy te głośniki podejda zamiast tych pinkow http://allegro.pl/glosnik-bas-hw1000-8ohm-...5788272710.html Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić/poprawić swoją wypowiedź-zamiast pisać jeden post po drugim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą pasowały rozmiarem. Nic jednak nie wiadomo na temat parametrów istotnych do tego aby ocenić ich podobieństwo i przydatność. Potrzebne są parametry ts głośnika i to w jaka masz geometrycznie obudowę. To że jest ładna i że podoba Ci się jak grają niema tu większego znaczenia. Najlepiej zwróć się z tym problemem do osoby która zbudowała kolumny które masz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo małą obudowę jak dla głośnika 25cm. Do takiej objętości zwykle pasują głośniki 20cm.
Jedno z wyjść to zrobić redukcje średnicy otworu na głośnik basowy do mniejszego rozmiaru.
Drugie to kupić głośniki które będą mogły grac w tej obudowie , taka jaka jest. Myślę że dobre do niej były by Alphard LW1000. Ostatnio są raczej niedostępne i zastępują je Fonics Lw 1000. Można je kupić na allegro po jakieś ~ 85 zł/szt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...