Skocz do zawartości

kino domowe


Hades86

Recommended Posts

Niższe modele - słabsze mocowo i pod względem jakości.

Popatrz np, na modele Pioneera serii x29 albo x30
http://allegro.pl/amplituner-pioneer-vsx-5...6056404498.html
ale raczej coś lepszego niż najtańsze modele jak VSX-329

Na razie muszę kończyć...
Ale zerknij na Denony na Allegro - masz w tej chwili w outlecie w okolicach 1500zł 2 fajne, świeże modele: X2000 (ok.1350zł) oraz X1200W (1750zł)

Pozdrawiam
PS. Nie pozbywaj się od razu CDka - jeśli będziesz odtwarzał płyty CD to warto go zostawić, bo zawyczaj będzie lepiej grał niż podstawowy odtwarzacz DVD, BR czy PS.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz-przez tydzień coś się zmieniło w kraju odnośnie wartości używanego sprzętu???
Jak się zdecydujesz szybciej, to może będziesz miał już sprzęt na Wielkanoc, a na zakup właściwego amplitunera masz czas icon_smile.gif
Pozdrawiam. PS. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz, poza tym nie oczekuje że za tysiąc zł kupisz sprzęt który Ci zagra jak nówka z salonu za "dychę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jutro przyjdą do mnie te kolumny. Powiedz mi, ile one mają Ohm ? Aplituner pewnie kupie dopiero w maju, ponieważ troszkę uszczupliłem już budżet na ten meisiąc, dlatego też chciałem te kolumny przetestować na inny, sprzęcie. szwagier ma jakieś stare(10letnie) kino domowe samsunga 5.0, więc myślałem żeby na test spróbować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...