Skocz do zawartości

Kino domowe do 1800zl


dzeus

Recommended Posts

Witam,

jestem zupełnym laikiem w temacie audio, wiec z góry przepraszam za ewentualne gafy. Jestem w trakcie remontu i wymarzył mi się zestaw kina domowego. Budżet to 1800zl za amplituner + głośniki.

Czego potrzebuję:
0. KOLOR amplitunera - musi być srebrny (na pewno nie czarny) - wymóg żony (bezdyskusyjny)
1. Zestawu do kina domowego
2. zestawu do podłączenia konsoli (xbox260)
3. radio + muzyka z USB/bluetooth
4. Sprzęt nie musi być nowy - cena do 1800zl
5. Pomieszczenie ma 24m2 i jest na planie kwadratu - chciałbym ustawić 5 głośników(centralny, dwa główny i dwa tylne). Nie upieram się na zakup wszystkich głośników w jednym rzucie - tylko czy kupowanie oddzielnie nie wyjdzie drożej?


Nie mam kolekcji płyt CD, dlatego napisałem o dźwięku z USB bądź za pośrednictwem bluetooth, fajnie byłoby mieć także radio internetowe.

Natrafiłem na kilka ciekawych amplitunerów:
1. Yamaha RX-V479
2. Onyko TX-NR525
3. Onyko TX-SR343

Dwa pierwsze mają wszystko co wymieniłem, ten ostatni jest tańszy za to bez radia i nie wiem jak z odtwarzaniem muzyki USB. Wybierając jednak dwa pierwsze zostaję mi jedynie 100-200zl na głośniki, wybierając proporcję nr. 3 na głośniki zostaje ok 400zl.

Nie fixuję się na żadne z ww. amplitunerów, na te po prostu natrafiłem. Będę ogromnie wdzięczny za poprowadzenie, co wybrać/dobrać do wymienionych kryteriów.

Dziękuję,
Dzeus z Łodzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...