Skocz do zawartości

MARSHALL MONITOR vs STEELSERIES 9H VIRTUAL 7.1 PC


Recommended Posts

Sprawy się mają tak że planuje zakup słuchawek do ok 500zł. Upatrzyłem sobie dwa egzemplarze wypisane w temacie. Tu pojawia się problem gdyż STEELSERIES wiem że to nie jest marka tak profesjonalna jak AKG czy sennheiser ale opinie ma bardzo dobre. Bardzo lubie porządne obszerne słuchawki, choc oczywiscie dźwięk przemawia najbardziej. Boje się że nie będą one dorównywać prawdwym profesjonalnym słuchawką. Na przeciw w ringu stoją MARSHALL MONITOR które mają (wyczytałem) diabelnie piękny dźwięk, czysty i wgl cud miód. Jak bym miał obydwa egzemplarze pewnie nie było by aż takiego problemu ze zdecydowanie ale moge polegac tylko na recęzjach. Słuchawki miały by w dużej mierze służyc do słuchania muzyki + czasem pogram. Ktoś je ma? Proszę o pomoc, bardzo zalezy mi na dobrym wyborze, chce być w 100% przekonany do swojego zakupu. icon_redface.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Których słuchawek dźwięk będzie Ci bardziej odpowiadał, musisz ocenić sam. Jedne i drugie to słuchawki dość specyficzne. STEELSERIES 9H VIRTUAL 7.1 PC to słuchawki zdecydowanie zorientowane na graczy. Za ich cenę możesz kupić lepsze słuchawki do muzyki i lepszą kartę dźwiękową do tego celu.. MARSHALL MONITOR to z kolei słuchawki grające z wykopem i nadające się głównie do słuchania właśnie tego typu muzyki gdzie jest to wymagane. Nie są zbyt uniwersalne. Od dawna słuchawkami nadającymi się do muzyki w ofercie STEELSERIES były Siberie. Ostatnio wiele modeli ma to słowo w nazwie. Jednak bezpośrednimi spadkobiercami tej tradycji są SteelSeries Siberia V3 Prism, SteelSeries Siberia 200 i pozostająca ich starsza wersja SteelSeries Siberia V2 która bywa w wersji USB. ( Siberia 200 okazuje się być tylko kosmetycznie zmienionym następcą V2) Te uważam że są warte uwagi jeśli chodzi o dźwięk do muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...