Skocz do zawartości

Nowe kino DENON AVR X500


Gizmo_666

Recommended Posts

Witam wszystkich na wstępie powiem ze w temacie amplitunerow jestem zielony wiec temu jestem tutaj by ktoś bardziej kumaty ode mnie lub sprzedawców w sklepie Euro AGD mi pomógł z pewną rzeczą. Chce sobie sprawić projektor Benq W1070 który ma służyć do oglądania w zaciszu domowym filmów typu HD z dysku sieciowego Qnap TS 251+. Moja wiedza była zawsze prosta ze filmy szły na zwykłym kablu sieciowym z laptopa po DLNA lecz z faktu iż odłożyłem trochę pieniędzy na moje upragnione chce się rozwijać i mieć coś lepszego niż tylko zwykły tv i non stop laptop podłączony do tv. Problem mój polega na tym ze nie jestem w stanie ogarnąć tego czy jeśli dysk sieciowy podłącze do amplitunera to czy będę miał głos po optyku w głośnikach Logitecha Z-5500 jednocześnie oglądając film przez projektor. Dla poznania tej całej instalacji rozrysowalem jak by to wstępnie wyglądało. Z góry dziękuję o ile ktoś się zainteresuje tym postem jeśli będzie w stanie mi powiedzieć jak to podłączyć pod te głośniki ponieważ nie mam narazie pieniędzy by kupić coś lepszego.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam wszystkich na wstępie powiem ze w temacie amplitunerow jestem zielony wiec temu jestem tutaj by ktoś bardziej kumaty ode mnie lub sprzedawców w sklepie Euro AGD mi pomógł z pewną rzeczą. Chce sobie sprawić projektor Benq W1070 który ma służyć do oglądania w zaciszu domowym filmów typu HD z dysku sieciowego Qnap TS 251+. Moja wiedza była zawsze prosta ze filmy szły na zwykłym kablu sieciowym z laptopa po DLNA lecz z faktu iż odłożyłem trochę pieniędzy na moje upragnione chce się rozwijać i mieć coś lepszego niż tylko zwykły tv i non stop laptop podłączony do tv. Problem mój polega na tym ze nie jestem w stanie ogarnąć tego czy jeśli dysk sieciowy podłącze do amplitunera to czy będę miał głos po optyku w głośnikach Logitecha Z-5500 jednocześnie oglądając film przez projektor. Dla poznania tej całej instalacji rozrysowalem jak by to wstępnie wyglądało. Z góry dziękuję o ile ktoś się zainteresuje tym postem jeśli będzie w stanie mi powiedzieć jak to podłączyć pod te głośniki ponieważ nie mam narazie pieniędzy by kupić coś lepszego. [attachment=6482:20160229_212640.jpg]



Witam , według specyfikacji, amplituner ten posiada jedynie wejścia optyczne. Tak więc, niemożliwe jest wyprowadzenie poprzez amplituner sygnału audio w cyfrowej postaci (poprzez Toslink).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...