Skocz do zawartości

Cyrus – dobry dźwięk z Wysp Brytyjskich


Recommended Posts

To ja tylko dodam od siebie że porównując  Smart powera(zwykłego nie plus) z psx-r do wzmacniacza 8a też z psx-r(zasilając  sekcje niskotonowa w paczkach ) muszę przyznać że wygrana należy się wzmacniaczowi za lepszą kontrolę, szybkość oraz wygaszanie basu.Jest on też na moje ucho bardziej sprężysty oraz mocniejszy w wybrzmiewaniu.Instrumenty są wierniej odtwarzane. Piszę oczywiście o tym co słyszę u siebie w systemie porównując te dwa urządzenia.

Pozdrawiam

Roro ale nam system marzeń stworzyłeś 😉😁 Może podliczymy koszty koszty tego systemu?😁To może być ciekawa informacja jak kogoś poniesie fantazja. 

Policzyłem koszty i poza jednym elementem dvd które wziąłem używane reszta jest nowa

cena całkowita to 13024gb co daje przy obecnym kursie 62515zl😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kaczadupa napisał:

Tyle samo ma W.

Też nie widzę żadnych informacji o zmianie mocy po podłączeniu psx-r na stronie Cyrus-a czy nawet na jakiś angielskich forach.Pewnie z psx -em zasilanie jest rozbijane na poszczególne elementy co odciąża zapewne trafo we wzmaku i pozytywnie wpływa na samo odtwarzanie

Inferno--kabelki wyglądają zacnie..Już je masz podłączone czy dopiero dostaniesz?

Pozdrawiam

Edytowano przez Darek Zuk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Inferno napisał:

Darek Zuk Już je mam, to moje foto ale jeszcze nie podłączałem. Porządne przewody ale żaden hajend bo zbyt tanie 🙂

Myślę że inwestowanie zbyt dużych funduszy w druty przy naszym sprzęcie jest i tak zbędne..Jak najbardziej dobre jakościowo jak i brzmieniowo pod gust tak  bez szaleństwa..Ciekawe jak Ci wypadnie brzmienie na nich..

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa z tym traceniem  dźwięku.Ja jak w końcu zawitam do Polski na stałe to chyba sobie sprawię kable od Pana Marka  .Ceny są całkiem ok a jeśli chodzi o ich wykonanie to wygląda to naprawdę dobrze.

Na razie na tym połączeniu o którym piszesz mam furutech za to  dac do 8a mam chord i jest całkiem miło. Porównania jakby mogło być lepiej czy gorzej narażone jeszcze nie było.. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko porządnie wykonane, ale i dobrze grające :-)

Poza tym od Pana Marka Brożka można wypożyczyć kable i posłuchać ich u siebie (w typowych długościach-bo jak sobie wymyślisz jakąś dziwną/niechodliwą konfigurację/długość to może być problem).

Pozdrawiam

PS. Darek-niekoniecznie musisz czekać aż do powrotu do Polski...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poczekać RoRo . Mam tylko 9 miesięcy do powrotu do Polski na stałe a do tego w ciągu roku zmieniłem tyle elektroniki że cierpliwość mojej żony już się skończyła. Za dużo się dzieje i wszystkie środki idą treraz na wykańczanie lokum w Polsce 😉W przyszłym roku coś pomyśle z kabelkami m&b bo już pisałem z Panem Markiem i wygląda to naprawdę ciekawie. Słuchałeś tych kabli z Cyrus- ami?

Pozdrawiam
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem z topowymi sprzętami Sansui.
U siebie mam tylko cyfrowego XLRa Cristal Digital, więc tego do Cyrusa nie podłączę...

Możesz napisać do Witka w klubowym wątku o kablach p. Marka

Pozdrawiam
PS. Przy okazji - pliiis do wszystkich - nie cytujcie całej wypowiedzi poprzednika, bo to nie ma sensu (a w dodatku mam jeszcze robotę ze sprzątaniem Forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Poruszalem ten temat w kilku wątkach ale odpowiedzi ani odzewu wielkiego brak. W kolumnach podłączonych do Cyrusa One w wysokotonowych po przyłożeniu ucha bezpośrednio do głośnika słychać delikatne popiskiwanie czy też jak ktoś określił "pipczenie". Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi skąd to zjawisko się bierze. A dzwoniłem już i do salonu, w którym kupiłem i do polskiego dystrybutora. Rozmawiałem nawet z wystawca na AVS ale ten udzielił mi tylko lakonicznej odpowiedzi czy mi ten dźwięk przeszkadza 🙂. Dodam, że w kolumnach podłączonych do Cyrusa One cast na AVS to samo zjawisko występowało. Zasadniczo mi ten dźwięk nie przeszkadza, gdyż słychać go tylko z odległości ok 10 - 15 cm i to trzymając ucho vis a vis tweetera, ciekawi mnie tylko czy to jakiś niezamierzony kiks ze strony producenta czy po prostu tak już jest i tyle. Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...