Skocz do zawartości

Cyrus – dobry dźwięk z Wysp Brytyjskich


Recommended Posts

2 minuty temu, seba3002 napisał:

Pyknięcie słychać w lewej kolumnie. Tutaj, z tego co zrozumiałem, słychać pyknięcie dobiegające z samego wzmacniacza. I pytanie czy mogło dojść do jakiegoś uszkodzenia podczas transportu (rzucanie paczką) o ile opakowanie nie było uszkodzone? I co może być powodem tych "pyknieć". Panie Michale z @Na Temat Audio, jakieś pomysły? 

tak pykanie słychać ze wzmacniacza nie kolumn. Opakowanie nie nosiło śladów uszkodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rucia1 napisał:

Przepraszam Sebastiana za zamieszanie. Walcze dalej z kablami ale wzmak jest ok :)

I git 👍 daj potem znać jak Ci się spodobał One (poza pykaniem 😁) bo ja jestem bardzo zadowolony - zdecydowanie lepiej niż poprzedni Atoll in100se 

13 godzin temu, RLC napisał:

nie zaszkodzi też profilaktyczne przeczyszczenie/odkurzenie w środku.

Tam się nie ma co zakurzyć - nie ma otworów wentylacyjnych 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 27.03.2021 o 12:21, herur napisał:

U mnie to teraz tak wygląda:) czekam jeszcze za przerobieniem kolumienek na podwójne terminale do kabli i kabel na górę.

Pytanie jaki dać kabelek na wysokie pasmo? Obecnie gram na Chord Odyssey X i myślałem żeby dać go na dół.

Fajny zestawik. Rozumiem że dodatkowe zasilanie idzie na cd?Ja mam na wysokich van den hul cs122 i średnie pasmo jest bardzo miłe, natomiast wysokie wychodzą w ilości bardzo odpowiedniej jak na mój gust ( nie za bardzo krzykliwe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, herur napisał:

1. Puki co zbieram na razie na przeróbkę kolumienek.

Moim skromnym zdaniem szkoda wydawać na to pieniądze.... Efekt znikomy, a raczej placebo (chyba że active chcesz robić). Tak naprawdę ucieszyło mnie ze aktualne kolumny mają pojedyncze terminale, przynajmniej odpada kwestia oporu na połączeniach przez zworki/kable. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2021 o 10:16, marcinmarcin napisał:

Moim skromnym zdaniem szkoda wydawać na to pieniądze.... Efekt znikomy, a raczej placebo (chyba że active chcesz robić). Tak naprawdę ucieszyło mnie ze aktualne kolumny mają pojedyncze terminale, przynajmniej odpada kwestia oporu na połączeniach przez zworki/kable. 

Chyba że kolega będzie robić bi-amping 😉 Wtedy wychodzi to bardzo zacnie w przypadku Cyrusa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 15.04.2021 o 17:05, Asia napisał:

Mam prośbę do użytkowników Cyrus One Cast o podzielenie się screenami z apki tudzież ogólnymi uwagami na temat sprzętu i możliwości sieciowych.

 

BE6DEFE2-EB53-48DB-82C5-018B06F19B10.png

Też się ujawnię :) Posiadam cyrus’a one, jako źródło nuprime omnia wr-1 i kolumny acoustique quality wega 53 mk III. Zestaw świeżo skompletowany.

2B767B53-ACFB-44FA-8999-AAE3436DCA2D.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...