Skocz do zawartości

Cyrus – dobry dźwięk z Wysp Brytyjskich


Recommended Posts

10 godzin temu, kassyx napisał:

Próbowałem i poległem 🤣

Bałem się zepsuć, jak znajdę cieńszy plastik do podważenia to spróbuję jeszcze raz.

A może to trzeba sposobem. Mam takie małe pizdryki dali fazon mikro i też bałem się przez ponad rok zdjąć z nich maskownice. Aż wreszcie się odważyłem i okazało się to dość proste. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, seba3002 napisał:

A może to trzeba sposobem.

A to na pewno. Muszę tylko znaleźć odpowiedni łom 🙃. Mocno siedzi diabelstwo. Mam plastikowy  zestaw do takich rzeczy, do grzebania w samochodzie itp... Cały tunel demontowałem. Może dzisiaj wygram ten nierówny pojedynek 😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie da wcisnąć, trzeba złapać przez siatkę otwór wewnętrzny i wyciągnąć.

Co do wrażeń... Pierwszy odsłuch i ... Sądzę, że wzmacniacz Cyrusa stracił z tymi monitorami (porównując do moich kolumn). Zabrakło mi średnicy, energii, góra za ostra, troszkę basu brakuje. Gdybym go wcześniej nie usłyszał z moimi podłogówkami to bym tak nie cieszył się z zakupu.

Na plus bym za to zaliczył wrażenie oderwania się dźwięku od głośników, fajna przestrzenność dźwięku, ładne wykonanie.

Ale, monitory pewnie troszkę muszą się wygrzać, chociaż w tym upale to grozi im raczej przegrzanie 😆.  Pobawię się w ich ustawienie.

To jest moja opinia laika, niewiele słyszałem i nie wiem czy przez to poprawnie opisuję.

Monitory zostawiam i będę słuchał muzyki tylko na nich przez kilka tygodni. Później podłącze podłogówki i zobaczę/usłyszę co wolę. 

 

PXL_20220719_164927488.MP.jpg

PXL_20220719_164751761.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kupuję z tej strony https://petertyson.co.uk/ , warto zobaczyć "Clearance".

Często można kupić nowy sprzęt gdzie tylko opakowanie było otwarte. Moje głośniki były nowe, nie otwierane - zapłaciłem 150 funtów.

Dnia 4.08.2022 o 22:57, TAtomicus napisał:

… ale z tego co napisał kol. Kassyx i tak chyba nie są godne uwagi.

Najbardziej chyba brakowało mi zróżnicowanego basu i jego dłuższego wybrzmienia. Generalnie basu im nie brakuje, grają przyjemnie. Jestem od kilku tygodni na wakacjach, dopiero za tydzień wracam  i będę dalej słuchał.

Mimo to uważam, że warto ich posłuchać. Naprawdę jestem ciekaw moich odczuć.

Jak pisałem wyżej za kilka tygodni wrócę do podłogówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
4 minuty temu, MarekB napisał:

Czy będzie streamer w najnowszej serii Cyrus XR?

Tak, rozmawialiśmy o tym z Cyrusem podczas targów w Monachium. Projekt jest już dość zaawansowany, urządzenie będzie pracowało na platformie BluOs, premiera jest planowana na przyszły rok. Oprócz streamera dedykowanego do serii XR pojawi się również streamer dedykowany serii Classic. Oba urządzenia będą miały wbudowany dac, na ten moment Cyrus nie planuje czystego transportu. Najbliższa jest premiera zasilacza do serii XR, planowana jest na jesień tego roku

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Pozdrawiam Panie Marku,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...